Başkan Demirtaş Halkın Kandilini Kutladı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Berat Kandili vesilesiyle vatandaşlara kandil simidi ikram etti.

Başkan Demirtaş Halkın Kandilini Kutladı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Büyük Camii'nde yatsı namazı sonrası vatandaşlara Kandil Simidi ve çay ikram etti. Başkan Demirtaş, "Berat Kandilimizin hepimizin bağışlanmasına vesile olsun, Rabbim bizleri Sırat-ı Müstakimden ayırmasın inşallah" dedi.

Vatandaşlar kandillerde gerçekleştirilen simit dağıtımı organizasyonlarının kandili hatırlatmak ve geleneklerimizin unutulmaması açısından çok güzel bir çalışma olduğunu söyleyerek, İlkadım Belediyesinin kandil simidi etkinliğini gelenek haline geldiğini söyledi.

“Sağlık sıhhat huzur getirmesini temenni ediyorum”

İnsanlık aleminin salgın hastalıklar, savaş ve türlü felaketlerle sınandığı bu mübarek günde Yüce Allah'tan Ülkemize, İslam Alemi ve bütün insanlığa sağlık sıhhat getirmesini temenni eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş "Bu duygu ve düşüncelerle, hemşerilerimizin, aziz milletimizin, Alem-i İslam'ın Berat Kandil'ini tebrik ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344