banner303

Başkan Demirtaş Lokma dağıttı

İlkadım Belediyesi Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, tarafından ortaklaşa düzenlenen, ''Şehitler ve Gaziler Haftası'' nedeni ile Büyük Camii’nde öğle namazı öncesi tüm şehit ve gazilerimiz için Samsun İl Müftülüğü tarafından okutulan Mevlit programının ardından vatandaşlara lokma tatlısı dağıttı.

Başkan Demirtaş Lokma dağıttı ABONE OL

Gazilerimiz,Şehitlerimiz ile birlikte Cumhuriyetimizin teminatı ve temel taşlarıdır. Şehit ve Gaziler toprağı vatan, insanı ulus yapan değerlerdir. Vatan savunmasında şehit ve gazi olmak kadar güzel bir kahramanlık olunmadığına vurgu yapan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş;''Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Müftülüğümüzün Büyük Camiinde gerçekleştirdiği program sonrası biz de belediye olarak Gaziler Gününde halkımıza küçük bir ikramda bulunmak istedik. Bugünün en güzel bir şekilde kutlanmasını sağlamak, günün önemine dikkat çekmek için bugün hep birlikte buradayız''dedi.

''Yenilikçi hizmetlerinden ötürü Başkan Demirtaş'a teşekkür etti''

Türkiye Muharip Gaziler Dernek Temsilcisi Ahmet Diril ise;''Belediye Başkanımız Sayın Necattin Demirtaş'a, bizler için bu ikramı sundukları için çok teşekkür ederim. Şehitler ve Gaziler Haftasına dikkat çekmek için yapılan organizasyonlarda emeği geçen ve gösterdikleri ilgiden dolayı herkese, gazilerimiz adına teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımıza da yenilikçi hizmetlerinden dolayı çok memnun olduğumu ifade etmek istiyorum'' dedi.
 
Büyük Camide okutulan Mevlid-i Şerif programına Samsun Valisi Osman Kaymak,İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,İlçe Müftüsü Seyfullah Çakır,Türkiye Muharip Gaziler Dernek Temsilcisi Ahmet Diril,Sivil toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.Kılınan Cuma namazı sonrasında cami avlusunda açılan stantda Samsun Valisi Osman Kaymak,İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,cami cemaatine ve vatandaşlara lokma tatlısı,meyve suyu ve kek ikramında bulundular. Burada bulunan vatandaşlar ise memnuniyetlerini dile getirerek Belediye Başkanı Demirtaş’a teşekkür etti.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner305

banner4