banner341

Başkan Demirtaş'tan Tesud'a İade-i ziyaret

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Emekli Subaylar Derneği Samsun Şubesi(TESUD) Başkanı Dr. Emekli Kurmay Albay İbrahim Yıldırım'ın Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletmesinin ardından Başkan Necattin Demirtaş ise iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Demirtaş'tan Tesud'a İade-i ziyaret ABONE OL

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaşı gelişinde kapıda karşılayan Türkiye Emekli Subaylar Derneği Samsun Şubesi(TESUD) Başkanı Dr. Emekli Kurmay Albay İbrahim Yıldırım a Yönetim Kurulu Üyeleri refakat etti. Başkan Necattin  Demirtaş, "Sizlerle yeniden birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Ayrıca bundan sonra ilişkilerimiz devam edecektir"dedi.

‘HEP BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ’
Samimi ve sıcak karşılamadan dolayı teşekkür eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş" Türkiye Emekli Subaylar Derneği Samsun Şubesi(TESUD)Başkanı Dr. Emekli Kurmay Albay İbrahim Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte sık sık bir araya geleceğiz İlçemiz için el ele vererek başarılı şekilde çalışacağız" şeklinde konuştu.

‘BAŞKANIMIZA GÜVENİMİZ SONSUZ’
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ın iade-i ziyaret kapsamında gerçekleştirdiği  ziyarette Türkiye Emekli Subaylar Derneği Samsun Şubesi(TESUD) Başkanı Dr. Emekli Kurmay Albay İbrahim Yıldırım,"Birlikte görev yaptığımız süre içinde ilkadım Belediyesi ile kardinali bir şekilde çalışacağız "diye konuştu. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4