banner341

Başkan Demirtaş’ın ilk durağı Ulusoy Un oldu

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, şehre katkı ve destek veren iş insanlarına yönelik ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Başkan Demirtaş, Gecesini gündüzüne katarak hem kendisini hem de yaşadığı şehri büyütmeye çalışan tüm iş adamlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Demirtaş’ın ilk durağı Ulusoy Un oldu ABONE OL

Samsun’a istihdam ve ihracat yönünde katkı veren iş adamlarına yönelik ziyaretlerine devam İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın ilk durağı Ulusoy Un A.Ş Yönetim Kurul Başkanı  Erhan Günhan Ulusoy oldu.
“Performansınız takdire şayan”
 Ulusoy Un’un kurucusu ve Onursal Başkanı Fahrettin Ulusoy’unda katılımının olduğu ziyarette Başkan Demirtaş’ı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Erhan Ulusoy, "50 yılla aşkın bir sürede şehrimizde hizmet veren 55 milyon dolarlık ihracatla Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) 1000 listesinde 335. sırada, sektör sıralamasında ise 20. sırada yer alıyoruz.

İstikrarlı büyümemize istinaden her sene Türkiye’nin önemli kurum ve kuruluşları tarafından yapılan Türkiye’nin en büyük şirketleri araştırmalarında listenin üst sıralarındaki yerimizi korumaya devam ediyoruz. Pandemi nedeniyle zorlu bir 2020 yılını geride bırakmanıza rağmen İlkadım ilçesindeki hizmet yönünden gösterdiğiniz performans takdire şayan. Bu noktada şehrimize hizmet eden yerel yönetimlere desteklerimizi sürdüreceğiz “diye konuştu.


“Ülkemiz için çalışıyoruz”
Ziyaretine 470’in üzerinde çalışanı ile 123 farklı ülkeye ihracat yapan, Sampa Otomotiv’i ziyaret ederek incelemelerde bulunan Başkan Demirtaş, Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Üstündağ’la çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Ziyarette Üstündağ, Sampa Otomotiv, iş dünyasının ulaştığı evrensel boyutta ülkemizin hak ettiği yeri alması için çalışıyor” dedi.


“Başkan Demirtaş Teşekkür plaketlerini takdim etti”
Ziyaret programının sonunda İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ulusoy Un A.Ş Yönetim Kurul Başkanı  Erhan Günhan Ulusoy’a ve Sampa Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurul Üyesi Bülent Üstündağ’a Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) verilerine göre Türkiye'nin ilk 1000 firması arasında Samsun’da ilk 10’da yer alma sebebiyle teşekkür plaketlerini takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4