banner341

Başkan Dündar: 'Birlik ve beraberliğimiz Dünya'ya örnek oluyor'

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “Meydanları boş bırakmayacağız. Bir olacağız, diri olacağız. Tüm dünyaya milli irademize nasıl sahip çıktığımızı bir kez daha göstereceğiz” dedi.

Başkan Dündar: 'Birlik ve beraberliğimiz Dünya'ya örnek oluyor' ABONE OL
15 Temmuz darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Meydanları boş bırakmayın” çağrısının ardından 16 gündür meydanlarda nöbet tutan vatandaşlara teşekkür eden Belediye Başkanı Dündar, “15 Temmuz’da ülkemizi büyük bir uçuruma sürüklemek isteyen hainlere Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde karşı duran tüm milletimize şükranlarımı sunuyorum. Bugün hala demokrasiden ve de en önemlisi Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığından söz edebiliyorsak bu milletimizin kararlı duruşu sayesindedir” diye konuştu.
"HAİNLERE GEÇİT VERMEYECEĞİZ"
 
Başkan Dündar, "Meydanları boş bırakmayacağız. Darbecilere, hainlere ve onların işbirlikçilerine geçit vermeyeceğiz.  geleceğimiz için, aydınlık yarınlarımız için meydanlarda olmaya devam edeceğiz. Her gece belediye meydanında kutsal vatan ve millet nöbetini tutmaya devam eden kadın- erkek , 7'den 70'e tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum." şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2016, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4