banner341

Başkan Genç'ten konferans daveti

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsunluları Cumartesi akşamı saat 19.00'da Canik Kültür Merkezi'nde düzenlenecek ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın konuşmacı olarak katılacağı Yeni Türkiye Konferanslarına davet etti.

Başkan Genç'ten konferans daveti ABONE OL

Canik Belediyesi tarafından düzenlenen Yeni Türkiye Yolunda konferanslarının bu seferki konuğu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan. Milletvekili Karaaslan, Cumartesi akşamı saat 19.00'da Canik Kültür Merkezi'nde Yeni Türkiye'nin inşasına katkı sağlamak amacıyla düzenlenen konferanslar serisi kapsamında "Çevre, Şehir ve Kültür Politikaları" konusunu anlatacak. Başkan Osman Genç, tüm Samsunluları konferansa davet etti.

TÜM SAMSUNLULAR DAVETLİ
Yeni bin yılın başında her alanda büyük dönüşüm yaşandığına da dikkat çeken Başkan Genç, "Bu nedenle insanımızı, kurumlarımızı, şehirlerimizi ve devletimizi dönüştürecek stratejiler geliştirmeliyiz. Devlet denen mekanizma canlı bir sistemdir. Ve değişime ihtiyaç duyar. Bu sistemi getirecek olan da, yaşatacak olan da insandır. Dolayısıyla ülkemizin dönüşümü için Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi şarttır. Bugün tarihi kodlarımıza yeniden dönmek zorundayız. Bu manada Başkanlık Sistemi bize hiç de uzak değildir. Başkanlık Sistemi Türk milletinin, Türk devletlerinin geninde vardır. Ülkemizin gelişimini ve dönüşümünü ancak hantal olmayan bir sistemle başarabiliriz. Bu nedenle bu konferanslarımızı önemsiyorum. Tüm halkımızı Cumartesi akşamı konferansımıza bekliyoruz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2016, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4