banner341

Başkan Genç’ten yatırımlara yakın takip

İlçe genelinde topyekün gelişimi sağlamak amacıyla kırsal mahallelere özel önem veren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, sık sık ziyaret ettiği yeni mahallelerde çalışmaları da yakından takip ediyor.

Başkan Genç’ten yatırımlara yakın takip ABONE OL

İlçe genelinde topyekün gelişimi sağlamak amacıyla kırsal mahallelere özel önem veren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, sık sık ziyaret ettiği yeni mahallelerde çalışmaları da yakından takip ediyor. Başalan Mahallesi'nde pazar esnafını ziyaret eden Genç, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Canik Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi sınırlarının genişlemesiyle birlikte belediye sınırlarına dahil olan yeni mahallelere yaptığı çalışmalarla, kırsal bölgelerin gelişimini sağlıyor. Yeni mahallelerde hanım konakları, sıbyan mektepleri, spor tesisleri, pazar yerleri ve hayvan pazarları gibi projeleri hayata geçiren Başkan Osman Genç, mahallelere sık sık gerçekleştirdiği ziyaretlerle hem vatandaşların halini hatrını soruyor, hem de çalışmaları yakından takip ediyor.

BAŞALAN'I ZİYARET ETTİ
Başalan Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan Osman Genç, mahallede kurulan pazar yerini ziyaret ederek, burada hem pazar esnafı ile hem de alışveriş vatandaşlarla görüştü. Pazar esnafı ile sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Başkan Genç, belediye tarafından mahallede çalışmaları yürütülen hayvan pazarı inşaatını da inceledi. Çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi alan Başkan Osman Genç, hayvan pazarının tamamlanmasıyla birlikte mahalle halkının ekonomik olarak güçlenmesine katkı sağlayacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2016, 11:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4