banner341

Başkan Halit Doğan’dan 15 Temmuz daveti

Çarşamba ve Türkiye’nin vatanın bağımsızlığı söz konusu olduğunda, hainlere karşı neler yapabileceğini tüm dünyaya gösterdiği 15 Temmuz 2016 gecesi, Çarşamba Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte bir kez daha yad edilecek.

Başkan Halit Doğan’dan 15 Temmuz daveti ABONE OL

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, karanlık gecenin yıldönümünde tüm hemşehrilerini saat 20.00’de Çarşamba Belediye meydanına davet etti.

Türkiye Cumhuriyeti tarihine kara bir leke olarak geçen 15 Temmuz hain darbe girişiminde şehit düşen ve gazi olan vatandaşlar, tüm Türkiye’de olduğu gibi Çarşambada ’da anılacak.

‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ etkinliklerine Çarşambalıları davet eden Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan  “3 yıl önce yapılmak istenen darbe, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu ve milletimizin iradesine sahip çıkmasıyla geri püskürtülmüştür. Türk Milleti, 15 Temmuz gecesi destan yazmış, kahramanlığını dosta düşmana bir kez daha göstermiştir. 15 Temmuz gecesinin yıl dönümünde tarih yazan kahramanlarımızı bir kez daha şükran, minnet, rahmet ve saygıyla anacağız. Birlik ve beraberliğimizi bir kez daha perçinlemek, şehit ve gazilerimizi saygıyla anmak üzere 15 Temmuz günü, Çarşamba Belediye meydanında  (saat 20:00’da) gerçekleştireceğimiz etkinliklere tüm halkımızı davet ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4