Başkan Hasan Togar’dan Kadına şiddete dur demek için 'Sende Ses Ol' Çekilişi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın sosyal medyada hesabından başlattığı, Kadına şiddete dur demek için ‘SENDE SES OL’ çekilişi ile Samsunspor’un satışa sunduğu dünyanın en ağır forması olarak adlandırılan mor formayı 55 kadına hediye edecek.

Başkan Hasan Togar’dan Kadına şiddete dur demek için 'Sende Ses Ol' Çekilişi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar tarafından hayata geçirilen, Kadına şiddete dur demek için ‘SENDE SES OL’ başlığı altında sosyal medyadan başlatmış oldukları farkındalık hareketiyle 55 kadına Samsunspor’un tasarladığı mor formayı hediye edecek. 


Çekiliş üzerinden gerçekleşecek kura 29 Ekim’e kadar devam edecek. Başkan Togar sosyal medya hesabından, “Şehrimizin markası gururumuz birlikte sevinip, üzüldüğümüz Samsunspor’umuzun bu yıl çıkartmış olduğu dünyanın en ağır forması olan 15 farklı dilde ‘KADINA ŞİDDETE HAYIR’ evrensel mesajını içeren bu formayı ve bu mesajı hep birlikte taşıyarak tüm dünyaya yeter artık diye haykırmak için sosyal medya hesaplarımız üzerinden başlatmış olduğumuz farkındalık hareketiyle 55 kadınımıza Samsunspor’umuzun ‘Kadına Şiddete Hayır’ temalı formasını hediye ediyoruz. 
Paylaşmış olduğumuz görseli beğenip, paylaşıp, iki arkadaşını etiketleyerek üç kuralıda yerine getiren bayanlar arasında 29 Ekim tarihinde yapacağımız kurada ismi duyurulan kişilere formalarını teslim edeceğiz” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344