banner341

Başkan Kılıç'tan Talimat

Samsun'un Terme İlçesi'nde evinden çıkamayan yaşlı kadın için gelen telefon üzerine ekipleri harekete geçiren Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, yaşlı kadının imdadına yetişti.

Başkan Kılıç'tan Talimat ABONE OL

Terme'nin Sivaslar Mahallesi'nde yalnız kalan 70 yaşındaki Menevşe Kocabıyık'ın imdadına Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç yetişti.

BAŞKAN KILIÇ'TAN TALİMAT

Başkan Kılıç, kendisine gelen ihbar telefonu sonrasında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı ekipleri anında harekete geçirdi. Eşi, Samsun'da tedavi gördüğü için evde yalnız kalan yaşlı kadını, belediye ekipleri acılar içinde çaresiz halde buldu. Kültür ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yasin Çakır'ın da eşlik ettiği ekipler, yaşlı kadını hızla 112'yi arayarak sağlık ekiplerine haber verdi. Kocabıyık, Terme Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

BAŞKAN KILIÇ'TAN HASTANEDE ZİYARET

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, tedavi altına alınan Kocabıyık'ı ziyaret ederek, yetkililerden sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Belediye olarak her zaman vatandaşların yanında olduklarını dile getiren Başkan Kılıç, "Sosyal belediyecilik anlamında ekiplerimiz her zaman sahada. İhtiyaç sahiplerinin yardımına koşmak için elimizden gelen gayreti imkanlarımız ölçüsünde gösteriyoruz. Menevşe teyzemizin sağlık durumu gayet iyi. Hastanemizde gerekli bakımları yapılacak. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerimiz de gerekli yardımları yapacak. Teyzemizi yalnız bırakmayacağız" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4