Başkan Kılıç'tan yeni yıl mesajı

Yeni yılın ülkemize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi temennisinde bulunan Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, mesajında 2022'nin Terme'nin çehresini değiştirecek projelerin başladığı bir yıl olacağını müjdeledi.

Başkan Kılıç'tan yeni yıl mesajı

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Yeni yılın, ülkemize ve tüm insanlığa, sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulunan Başkan Kılıç, "2021 yılında Termemiz için bir çok önemli projenin ilk adımını atarak alt yapılarını oluşturduk. 2022 yılında da ilçemize değer katacak birçok projeyi hayata geçireceğiz. Ülke olarak bir daha gördük ki; salgın, doğal afet, terör, hangi zorlukla karşılaşırsak karşılaşalım, bizi ayakta tutan Milli irade ve dayanışma ruhumuz. Nedeni ve kaynağı ne olursa olsun yaşadığımız her olay, bizi birbirimize daha da kenetledi. Her zaman olduğu gibi; mazlumun ve mağdurun yanındaki duruşumuzdan, ekonomik ve toplumsal istikrar hedefimizden hiç sapmadık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde 2023 hedeflerine ulaşmak için 2022 yılında da büyük ve güçlü Türkiye'nin inşasına tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu bilinçle Terme'mizi daha ileriye taşımak için hazırlıklarını tamamladığımız birçok projemizi 2022 yılında tek tek hayata geçireceğiz. 2022 Terme'nin çehresini değiştirecek projelerin başladığı bir yıl olacak. Ülkemiz ile birlikte ilçemiz de büyümeye devam edecek. Hedefimiz ve yolumuz belli 2023 bizim için halkımızın için çok önemli, bugün ve yarın birlik beraberliğimiz devam ettiği sürece yolumuzdan hiçbir sapma olmadan büyük ve güçlü Türkiye’yi inşa etme yolunda hedefimizden sapmadan yolumuza devam edeceğiz. Bu duygu ve düşünceler 2022 yılının ülkemize, milletimize ve Terme'mize sağlıkla mutlulukla, güzel bir yıl olmasını diliyorum." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344