Başkan Kılıç Zabıta Teşkilatının 193.Yılını Kutladı

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Zabıta teşkilatının 193.kuruluş yıl dönümü ve 1-7 Eylül arası kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle, Zabıta müdürlüğü ekipleri ile bir araya geldi.

Başkan Kılıç Zabıta Teşkilatının 193.Yılını Kutladı

Başkan Kılıç, bir araya geldiği Zabıta Müdürlüğü personeli ile ilçedeki çalışmalar hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunarak onların sorunlarını dinledi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “1826 yılında kurulan Zabıta Teşkilatı’nın bu yıl 193. kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz. Toplum olmanın gereği olarak beklenen huzur ve düzeni yerine getirmeye çalışan zabıta ekiplerimiz ilçemizde özveriyle görev yapmaktadır. Zabıta müdürlüğümüz bütün personelleri ile vatandaşlarımızın yanlarında ve onların hizmetindedir.

Daha huzurlu, düzenli ve sağlıklı bir Bafra için Zabıta personellerimize çalışmalarında yardımcı olmamız gerekiyor. Halkın sağlığını ve huzurunu tehdit eden tüm unsurlarla mücadele eden Zabıta teşkilatımızın 193.kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutlarken, mesai gözetmeksizin gece gündüz demeden 7/24 özveriyle çalışan ve ilçemize hizmet eden tüm zabıta mensuplarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum”  Dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344