banner341

Başkan Kıyma STK’lar İle Bir Araya Geldi

Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Kıyma, Yakakent Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Çözüm Merkezi Toplantı Salonu’nda YADEF Genel Başkanı Hasan İnce’nin, Türkiye Meyve üreticileri Merkez Birliği Başkanı Alaattin Gülal’ın, Samsun İli ve İlçeleri Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Erdal Doğan’ın, AK Parti Yakakent İlçe Başkanımızın, Sendika Başkanlarımızın, Dernek Başkanlarımızın, Belediye Başkan Yardımcımızın ve Belediye Birim Amirlerimizin katılımlarıyla İlçemizde ve Şehir dışında faaliyet gösteren STK Başkanları ve üyeleri ile bir araya geldi.

Başkan Kıyma STK’lar İle Bir Araya Geldi ABONE OL

Yakakent Belediyesi'nin devam eden projeleri, ilçemizin sorunları, önümüzdeki aylar için planlanan çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulunmak üzere Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, STK Başkanları ve üyeleri ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.

Toplantıda birçok konuya değinen Başkan Kıyma, İlçemizde Çevre Düzenleme ve Peyzaj Projesi, Şehir İçi ve Şehir Dışı Aydınlatma Projesi, Yakakent Mantısının Tescillenmesi, MOBESE, 75 Yataklı Tam Teşekküllü Şehir Hastanesi Projesi, Merkez Mahallesi Liman Mahallesi Dolmuş Güzergâhı, Parke Taş Çalışmaları, Sahil düzenleme ve T mahmuz çalışması, İlçe Otogarı, Küçük Sanayi Sitesi, Sağlık Ocağı, Çayağızı Balıkçı Barınağı, 2018 yılı her mahalleye 500 metre beton yol, her akşam bir mahallede iftar programı ve Belediyemizin 2018 yatırım planı kapsamında yapacağı çalışmalar hakkında katılımcılara bilgi aktararak, sorunların çözümü ile ilgili istişarelerde bulundu.

İlçemizde devam eden projelerin her biri birbirini tamamlayan projeler olup, çevre düzenleme ve peyzaj çalışmaları, kaldırım ve yol yapım çalışmaları ve sahil düzenleme çalışmaları bir araya geldiğinde büyük resimde ilçemizin geçirdiği değişimi inşallah hep beraber görüyoruz ve daha da göreceğiz. Tabi burada sizlerin, bizlerin ve vatandaşlarında üstüne düşen görevler var. Öncelikle konulan kurallara uyulmasının gerektiği, uymayanları otokontrole uyarmamız gerekiyor. Bu konuda üstümüze düşeni yapacağımızdan eminim. Daha yapılacak çok işimiz, birçok projemiz var, bunların hepsini tamamlayacağız inşallah. Bu ilçeyi, sahilimizi sizlerle birlikte, bilinirliğiyle geliştireceğiz hak ettiği yere getireceğiz.

Her türlü fikrinizi, görüşünüzü dinlemek için buradayım, Yakakent için el birliği yapalım en güzelini yapalım diye beraberiz. Bugün burada aynı duygularla bir araya gelen bu değerli topluluğa toplantımıza katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.’’ diyerek sözlerini tamamladı.

Belediye Başkan Kıyma, yaklaşık iki buçuk saat süren toplantı sonunda katılımcılara verdikleri katkı ve destekten dolayı teşekkür ederek Yakakent Mantısının Tescillenmesinin niye bu kadar önemli olduğunu katılımcılara anlatarak Yakakent Mantısı ikramında bulundu.  Mantı ikramından sonra Başkanlık makamına geçilerek Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Kıyma tarafından katılımcılara teşekkür plaketi verilmesi ve hatıra fotoğrafı çekinilmesinin ardından program son buldu.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2018, 07:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4