banner341

Başkan Köstek'ten Kadınlara Karanfil

AK Parti Atakum ilçe Başkanı Abdülkadir Köstek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla pazar yeri gezerek kadınlara karanfil verdi.

Başkan Köstek'ten Kadınlara Karanfil ABONE OL

AK Parti Atakum ilçe Başkanı Abdülkadir Köstek, Kadın Kolları Başkanı Sevim Özil ve teşkilat üyeleri ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde pazar yeri ziyareti gerçekleştirerek, kadınların gününü kutladı. Pazar yerinde satış yapan ve alışveriş yapan kadınlara karanfil dağıtan Başkan Köstek, kadınlarla sohbet ederek kadınlar gününü kutladı.

Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan AK Parti Atakum ilçe Başkanı Abdülkadir Köstek, “Teşkilat üyelerimizle birlikte bu özel günde ilçemizde pazar yeri ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdik. Teşkilat üyelerimizle birlikte özel gün dolayısıyla kadınlarımıza karanfil dağıttık” dedi.

“Merhametin, şefkatin, sevgi ve fedakârlığın timsali olan kadın, kimi zaman bir anne, kimi zaman gelecek nesillerimizi yetiştiren bir öğretmendir” diyen Köstek, “Kadın sadece bir anne değil, hayatın her alanında bize yön veren ve hayata hazırlayan en değerli varlıklarımızdır. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4