Başkan Özden'den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, 30 Ağustos Zafer Bayramının 97. yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Özden'den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Tüm vatandaşların 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlayan Başkan Özden, açıklamasında şu ifadelere yer verdi “Tarih boyunca karşılaştığı bütün engelleri birlik ve beraberlik içinde, kararlı duruşuyla aşan aziz milletimiz bugün de istiklalimizi tehdit eden dış güçler ve onların içerideki uzantıları olan şer odaklarına aynı kararlılıkla cevap vermekten asla çekinmemiştir. Tarihte hiçbir dönemde dayatma ve sömürüyü kabul etmeyen bir milletin fertleri olarak bugünkü mevcudiyetimizin yegâne dayanağı da aynı onurlu duruştur. Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden istiklal mücadelemizin kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi şükranla anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutluyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344