banner341

Başkan Şahin, Bafra Özel Eğitim Uygulama Merkezi'ni ziyaret etti

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Başkan Şahin, Bafra Özel Eğitim Uygulama Merkezi'ni ziyaret etti ABONE OL

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, okul müdürü Fatih Tezce ile sohbet ederek isteklerini dinledi. 

Daha sonra okul müdürü Tezce ile birlikte sınıfları tek tek gezerek öğrenci ve öğretmenleri ziyaret etti. Başkan Şahin öğrencilerle bol bol fotoğraf çektirerek sohbet etti. Burada geçirdiği zaman diliminde öğrencilerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan Şahin, “İlçemizde bulunan bütün okulları değişik zaman dilimlerinde sıklıkla ziyaret ediyorum. Ancak bu ve buna benzer okullarımıza ayrı bir ehemmiyet göstermeye çalışıyorum. Buralarda okuyan öğrencileri ziyaretlerimiz onları ve tabi ki bizi çok mutlu ediyor.

Onlar hiçbir zaman yalnız değiller. Bu gibi engelli çocuklarımızın topluma kazandırılması çok önemli. Aileler, idareci ve öğretmenlerhep birlikte takdire şayan işler başarıyorlar.Özverili öğretmenlerine, idarecilerine ve ailelerine çok teşekkür ediyorum. Bu ziyareti 3 Kasım Engelliler gününde yapmayı planlıyordum ancak o tarihte şehir dışında katılacağım bir program nedeni ile Bafra’da olamayacağımdan ziyareti erkene aldık. Bu vesile ile de engellilerimizin engellerinin tümüylegiderildiği, yaşam kalitelerinin ve yaşama sevinçlerinin daha da artırılması dileklerimlebütün engelli vatandaşlarımızın “3 Aralık Dünya Engelliler Gününü” kutluyor, hepsine sağlıklı ve uzun ömürlü günler dilerim.” Dedi.

Okul müdürü Fatih Tezce ise ilerleyengünlerde öğrencilerle birlikte Başkan Şahin’i makamında ziyaret edeceklerini belirterek Başkan Şahin’e ziyareti nedeni ile teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2016, 09:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4