banner377
banner382

Başkan Şahin'den Başhekim İsmailoğlu'na Hayırlı Olsun Ziyareti

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Devlet Hastanesi Başhekimliği'ne atanan Dr. Ahmet İsmailoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Şahin'den Başhekim İsmailoğlu'na Hayırlı Olsun Ziyareti ABONE OL

Başhekim İsmailoğlu’nu makamında ziyaret eden Başkan Şahin, kendisine yeni görevinde başarı diledi.

Başkan Şahin, göreve yeni atanan hastane yöneticilerine de hayırlı olsun dileklerini iletti. Bafra Devlet Hastanesi’nin bölgeye hizmet veren bir kapasiteye sahip olduğunun altını çizen Başkan Şahin, “Yeni göreve gelen arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz, başarılar diliyoruz. Yapabileceğimiz her şeyde yanınızdayız. Topluma hepimiz hizmet ediyoruz. Toplumu ne kadar daha huzurlu hale getirebiliriz, hepimiz bunun mücadelesini veriyoruz. Kurumları daha verimli hale getirmek için herkesin gayret göstermesi lazım. Devlet Hastanemiz sadece Baframıza değil çevre ilçelerimize hatta bölgemize en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir. Buna inancım tamdır” dedi.

Başhekim İsmailoğlu’da, Başkan Şahin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek şunları söyledi: “Çok güzel bir hastanemiz var. Sistemin içerisinde yönetici olarak görev yapan birisiyim. Hastanemiz, Samsun’da ve ülkemizde sayılı hastanelerimizden biri. Her yerin olduğu gibi buranın da birtakım sıkıntıları var. Onları kısa süre içerisinde halledip en iyi hale nasıl getirebiliriz bu çaba içinde olacağız. İnsanımıza hep beraber hizmet vermeye gayret göstereceğiz. Hizmeti alanın da hizmeti verenin de mesut ve huzurlu olacağı bir ortam oluşturmayı temenni ediyoruz.”

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Kurt ve Hüseyin Çamaş’da hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2018, 19:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner379

banner381

banner4

banner378