Başkan Şahin’e Maarif Hareketine destekleri için teşekkür ziyareti

Bafra Nazmiye Demirel Ortaokulu Müdürü Zihni Öztürk, okul idarecileri ve öğretmenleri Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’i makamında ziyaret etti.

Başkan Şahin’e Maarif Hareketine destekleri için teşekkür ziyareti ABONE OL

Okul müdürü Zihni Öztürk”  Nazmiye Demirel Ortaokulunun gerçekleştirdiği ve devam eden Maarif Hareketi projelerine belediye başkanımız Zihni Şahin Bey devamlı destek verdi. Okul olarak başkanımıza bizzat teşekkür etmek için ziyaret ettik” dedi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ise yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi: “ Öncelikle Nazmiye Demirel Ortaokulumuzun müdür Zihni Öztürk Bey, okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimize bu nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyor. Tüm öğrencilerimize sevgilerim sunuyorum.  Nazmiye Demirel Ortaokulumuz TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı, Kitap okumanın saati yoktur, Okullar Hayat Olsun, 15 Temmuz 15 Bayrak projeleri gibi 37 proje gerçekleştiriyor. Bu güzel ve anlamlı projeler için teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm Eğitim kurumlarımızın eğitim performansını ölçmeyi ve eğitim niteliğini artırmayı hedefleyen Maarif hareketi okullarımızda başarıyla yürütüldüğünü görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Bu gibi önemli çalışmalarda el ele vererek başarıya ulaşabiliriz. Bu projelerin arkasında ciddi bir emek ve çalışma var. Bizde elimizden gelen her türlü desteği verdik. Vermeye devam edeceğiz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2018, 17:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4