Başkan Sandıkçı: Güzel günler hepimiz için çok yakında

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı Ramazan ayı dolayısıyla yayınladığı mesajında tüm vatandaşların Ramazân-ı Şerîf'ini kutladı. Başkan Sandıkçı, "Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif ayının ülkemiz için milletimiz için Canik ilçemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Başkan Sandıkçı: Güzel günler hepimiz için çok yakında ABONE OL

Rahmetin, bereketin, sabrın ve sıhhatin ayı Ramazan ayında yoksulun yanında olmaya, yetimi, öksüzü gözetmeye, paylaşmaya insanlarımızın derdine çare olmaya hep birlikte gayret gösterelim vurgusu yapan  Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı,"Bu mübarek ayın, tüm Dünya'da olduğu gibi ülkemizde de sağlığımızı tehdit eden ölümlere neden olan salgın hastalıktan kurtuluşumuza vesile olmasını diliyorum. Hiç bir insanımız zorda kalmasın ve mağdur olmasın diye Ramazan ayı boyunca da ihtiyaç sahibi insanlarımızın yanında olmaya, onlarla birlikte gülmeye devam edeceğiz" dedi.

GÜZEL GÜNLER HEPİMİZ İÇİN ÇOK YAKINDA!
Salgından dolayı iftar sofralarında ve teravih namazlarında buluşamayacaklarından  dolayı hüznünü  dile getiren Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "İnşallah devletimizin uyarı ve tavsiyelerine uyarak ve belirtilen zamanlarda ve belirtilen yaş grupları arasında evlerimizde kalarak, sosyal mesafeye uyarak, en yakın zamanda birlik beraberlik içerisinde bu zor günleri atlatacağız. Gelecek Ramazan aylarında yine birlikte iftar sofralarında, teravih namazlarında buluşarak birbirimize sarılacağız. Ülkemizin geleceği, hepimizin sağlığı için biraz daha sabır göstererek güzel günlere, nice Ramazanlara ve nice bayramlara hep birlikte ulaşacağız "şeklinde konuştu.

‘SALGINA KARŞI ÖNLEMLERİMİZ DEVAM EDİYOR’
Öncesinde olduğu gibi Ramazan ayında da salgın hastalığın yayılmasını önlemek için sokaklarımızda, caddelerimizde, kurumlarımızda dezenfeksiyon çalışmalarının devam ettiğin vurgulaya Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı," Marketlerde, pazarlarda, fırınlarda denetimlerimizi sürdürüyoruz. Bu illet hastalıktan kurtulana kadar da aynı titizlikle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Güzel günlerin çok yakında olduğu inancıyla tüm insanlarımızın Ramazan aylarını tebrik ediyor, günahlarımızdan arınmış bir şekilde bayrama ulaşmak ümidiyle sizleri hürmet ve muhabbetle selamlıyor hepinize hayırlı Ramazanlar diliyorum" diye konuştu.

Köksal ÖNER

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2020, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4