Başkan Sinan Çakır: Samsun bir değerini kaybetti

Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır, Yeşilyurt Grup Onursal Başkanı Cemal Yeşilyurt’un vefatı ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Başkan Sinan Çakır: Samsun bir değerini kaybetti

Samsun’da tedavi gördüğü hastanede 82 yaşında hayata gözlerini yuman Yeşilyurt Grup Onursal Başkanı Cemal Yeşilyurt’un vefatı ile ilgili Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır, bir mesaj yayınladı.

Başkan Çakır, mesajında, "Samsun’da büyük projelere imza atan, sanayinin büyük ismi Cemal Yeşilyurt’un kaybı bizleri derinden etkiledi. Eğitimden kültüre kadar Samsun’da hemen hemen her yerde proje ve çalışmaları olan Cemal Yeşilyurt, sadece Yeşilyurt ailesinin değil bizlerin de babası ve ağabeyiydi. Samsun bugün, bir değerini kaybetti. Samsun’da yaptığı hayır projeleri ile Samsunluların gönlünü kazanan iş dünyasının parlayan yıldızı Cemal Yeşilyurt’a hepimizin bir vefa borcu var. Yeşilyurt ailesine Allah’tan sabır diliyorum. Hakkın rahmetine kavuşan Cemal ağabeyimizin ruhu şad, mekanı cennet olsun." sözlerine yer verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344