Başkan Taşçı, “İletişimde öncüyüz”

Dileyen vatandaşların kendisine her zaman, her platformda kolaylıkla ulaşabildiğini söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Sokakta, belediyede, sosyal medyada ve telefonda, dileyen vatandaşlarımız bana kolaylıkla ulaşabiliyor” dedi.

Başkan Taşçı, “İletişimde öncüyüz” ABONE OL
Kolay ulaşılabilir olmayı bir ayrıcalık olarak değil, sorumluluk ve zorunluluk olarak gördüklerini kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Vatandaşların dilediği ortamda kolaylıkla kendisine ulaşabildiğini, talep, öneri ve şikayetlerini rahatlıkla iletebildiği kaydetti.
 
TAŞÇI’YA ULAŞMAK ÇOK KOLAY
Atakum Belediyesinin ulaşılabilirlikte öncü olduğunu ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakumlu hemşerilerimizle her fırsatta bir araya geliyoruz. Sürekli olarak yaptığımız ziyaretlerde vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyip, talep ve önerilerini alıyoruz. Çarşamba günleri gerçekleştirdiğimiz halk günlerinde de belediyemize gelen vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyor, çözümler üretiyoruz. Bunların dışında 7/24 hizmet veren 0553 925 55 55 numaralı WhatsApp İletişim hattımız, sosyal medya hesaplarımız sürekli olarak vatandaşlarımızın her türlü fikir, talep, öneri ve şikayetlerine açık durumda. Bu anlamda vatandaşlarımız için kolay ulaşılabilir bir belediyeyiz” diye konuştu.   
HALKLA BİRE BİR TEMAS
Ulaşılabilirlik noktasında ezber bozduklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Halkına uzak bir belediyecilik anlayışını her zaman reddettik. İlçemizden her bir köşesinde yükselen projelerimizi incelemek, ilçemizin eksikliklerini tespit etmek ve belediye çalışmalarını kontrol etmek için sürekli alanda olduğumuzdan, vatandaşlarımızla bu sayede görüşebiliyoruz. Bunların dışında da vatandaşlarımızın bize daha kolay ulaşabilmesi noktasında birçok yenilik sağladık. Kurduğumuz WhatsApp iletişim hattıyla diledikleri her an bizlerle irtibat kurmalarını sağladık. Ayrıca gerçekleştirdiğimiz halk günü ile haftanın bir gününde vatandaşlarımızı belediyemize davet ediyoruz. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyorum. Bu sayede hem Facebook hem de Twitter üzerinden vatandaşlarımızla birebir temas halinde oluyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2018, 13:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 2 yıl Önce

Defalarca geldik belediyeye hiçbir sakinle görüşmediniz üstelik verilen dilekçelerde işe yara madı hala mahkeme kararı var ama bahçelerimiz açık bar insanlar içip naralar atıyor açıkda hadi yıkılmadı büyükşehir belediyesi ile birlikte canlı müzik ruhsatı neden verildi kapalı diye ,açık yerlere bir karış duvarı çatısı olmayan yerlere denizevleri 214 sokaktan sahile inin bakın inanmazsanız yazı geldi bütçe kıt yıkamıyoz sonra gene geldi 2017 de yıkacaz bina değilki büt çe üstlenelim dedik olmadı

SIRADAKİ HABER

banner4