Başkan Taşçı STK’larla buluştu

SAGEM, İHH - SİYAH ve DOST-DER’in başkanları ve yöneticileriyle biraraya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum’da yaşanan değişim ve gelişimin aşamalarında STK’lar ile fikir alışverişinde bulunuyor, düşüncelerine önem veriyorum” dedi.

Başkan Taşçı STK’larla buluştu ABONE OL

Samsun Gelişim Merkezi’nin (SAGEM) daveti üzerine katıldığı kahvaltı programında Samsun İnsani Yardım Hareketi (Samsun İHH) SİYAH  ve Dost Eğitim ve Kültür Derneği (DOST-DER) yönetici ve başkanlarıyla biraraya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, STK’lara son derece önem verdiğini belirtti.

‘STK’LARA ÖNEM VERİYORUM’
Sivil toplum kuruluşlarına önem verdiğini ve bu anlamda fikir alışverişi için sık sık biraraya geldiğini söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum İlçesinde önemli çalışmalar yaparak, geleceğe yön veren projeler hayata geçirerek yolumuza devam ediyoruz. Bu anlamda STK’ların düşüncelerine önem veriyoruz. Fırsat buldukça biraraya geliyoruz. Bugün de burada 3 önemli STK ile birarada olmaktan mutluyum” dedi.

‘TAKDİRLE İZLİYORUZ’
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın davetlerine katılımı karşısında duydukları memnuniyeti dile getiren SAGEM Başkanı Kürşad Gündoğdu, “Başkan Taşçı’yı takdir ederek izliyoruz. Rutin belediyecilik çalışmalarının yanı sıra sosyal ve kültürel anlamda hayata geçirdikleri çalışmalardan son derece memnunuz. İnanıyoruz ki bu hızla Atakum İlçesi hergün daha da güzelleşecek. Bu da şehrimizin geleceğini doğrudan etkiliyor. Atakum'a Devlet Hastanesi ve ilçe kütüphanesi kazandırılmasını heyecanla bekliyoruz. Ayrıca işyerlerinin tabelalarının Türkçeleştirilmesi yönünde bir uygulama da istiyoruz" diye konuştu.
‘PROJELERE HAZIRIZ’
Samsun İnsani Yardım Hareketi (Samsun İHH) SİYAH Başkanı İdris Akdin ve Dost Eğitim ve Kültür Derneği (DOST-DER) Başkanı Hüseyin Mutlu da dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Dernek faaliyetlerini takip ettiğini belirten Başkan Taşçı, Atakum Belediyesi olarak birlikte gerçekleştirilebilecek projelere hazır olduğunu söyledi. Başkan Taşçı ve STK başkanları ile yöneticileri toplantı sonunda hatıra fotoğrafı da çekindi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2015, 13:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4