banner341

Başkan Taşçı turuncu masa’da

Atakum Belediyesinin çözüm birimi olan Turuncu Masa’da vatandaşları karşılayarak sorun, talep ve önerileri dinleyen Başkan Taşçı, “Halka hizmet ancak halkın içinde kalarak olur. Bu anlamda halkımızla iç içe olmaya özen gösteriyoruz” diye konuştu.

Başkan Taşçı turuncu masa’da ABONE OL

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, belediyenin çözüm birimi olan Turuncu Masa’yı ziyaret ederek vatandaşları dinledi. Karşılarında Başkan Taşçı’yı gören vatandaşlar hem memnuniyetlerini dile getirdi hem de sorun, talep ve önerilerini iletti.


‘TURUNCU MASA ÖNEMLİ’
Belediye başkanlığının makam odasından ibaret olmadığını belirten Başkan Taşçı, “Makam odasına kendini kapatan bir başkanlık anlayışında asla olmadım. Bu anlamda sık sık birimlerimizi ziyaret ediyor, çalışmaları yakından takip ediyorum. Turuncu Masa konumu itibariyle belediyemize gelen vatandaşlarımızın ilk karşılandığı ve sorunlarının çözüme ulaştırıldığı nokta. Bu anlamda son derece önemsiyorum. Bugün ilçemiz Artvin, Rize, Trabzon, Giresun, Ordu, Sinop, Amasya gibi bölgemizin diğer şehirlerinden yoğun göç alırken, bu yoğunluğa en iyi hizmeti sunmak da bizim başlıca görevimizdir” dedi.
VATANDAŞ MEMNUN
Turuncu Masa’ya sorun, talep ya da öneri iletmek için başvuran vatandaşlar karşılarında Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı görünce yaşadıkları memnuniyeti dile getiriyor. Vatandaşların olumlu tepkilerini alan Başkan Taşçı, “Vatandaşlarımızın verdiği olumlu tepkiler beni mutlu ediyor. Halka hizmet ancak halkın içinde kalarak olur. Bu anlamda halkımızla iç içe olmaya özen gösteriyoruz. Vatandaşlarımızda bunun farkında ve istedikleri an bize ulaşabiliyorlar” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2015, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4