Başkan Taşçı’dan teröre tepki

Türkiye’de yaşanan terör olaylarına tepki gösteren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Hiçbir terör örgütü ya da uzantısı olan siyasi oluşum Türkiye Cumhuriyetinden daha büyük ve güçlü değildir. Bunu o hainler de en yakın zamanda anlayacaklar. Yaptıkları yanlarına kalmayacak!” dedi.

Başkan Taşçı’dan teröre tepki ABONE OL

Türkiye’de yaşanan terör saldırılarına tepki gösteren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, ardı ardına gelen şehit haberlerinin acısını derinden yaşadıklarını belirterek teröre destek verenleri lanetledi. Terörden beslenenlerin cezasız kalmayacağını ifade eden Başkan Taşçı, “Yaşanan bu üzücü olaylar bizleri Türk milleti olarak birbirimize daha da kenetleyecektir. Ülkemiz üzerinde oynanan bu oyunlar elbet bir gün son bulacak, vatanımızı bölmeye çalışanlar cezasız kalmayacaktır” dedi.

‘HAİNLERİ SEVİNDİRMEYECEĞİZ’

Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini ve bu dönemde hem iç hem de dış etkenlerin ülkedeki birlik ve beraberliği hedef aldığını söyleyen Başkan Taşçı, “Ülkemizin birlik ve beraberliğini hedef alan eli kanlı teröristler, bildikleri tek dil olan terörizmi sürdürmeye devam ediyor. Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünü korumak adına canını vermekten kaçınmayan gencecik vatan evlatlarını hedef alan terör örgütü de, bu örgüte destek verenler de hesap verecek. Tarih boyunca Türk milletine yönelik her türlü hainlik içerisine girenler gibi, onlar da bu hainliklerinin bedelini en ağır şekliyle ödeyecek. Böylesi zor bir dönemde bize düşen birliğimizi ve beraberliğimizi korumak, terörizmden beslenenlere karşı tek vücut olmaktır. Evet canımız yanıyor, yüreğimiz parçalanıyor ama o hainleri sevindirmemek için dik duruşumuzu asla bozmayacağız” dedi.

‘YAPTIKLARI YANLARINA KALMAYACAK!’

Şehit ailelerinin acısını yürekten paylaştığını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “En değerli varlıkları olan evlatlarını bu ülke için feda eden ailelerin acısını en derin şekliyle yürekten yaşıyoruz. Yaşanan bu üzücü olaylar bizleri Türk milleti olarak birbirimize daha da kenetleyecektir. Ülkemiz üzerinde oynanan bu oyunlar elbet bir gün son bulacak, vatanımızı bölmeye çalışanlar cezasız kalmayacaktır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, teröre ve yandaşlarına anladıkları dilden yanıt vererek gerek hava gerekse kara saldırıları ile şehitlerimizin intikamını almaktadır. Hiçbir terör örgütü ya da uzantısı olan siyasi oluşum Türkiye Cumhuriyetinden daha büyük ve güçlü değildir. Bunu o hainler de en yakın zamanda anlayacaklar inşallah. Bu vesileyle vatan için canlarını hiçe sayan şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor ve onlara olan minnettarlığımızı bir kez daha dile getirmek istiyorum. Aynı şekilde gazilerimize de acil şifalar diliyorum” diye konuştu.


Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2015, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4