banner433

Başkan Togar: Herşey daha güzel bir Tekkeköy için

Herşey daha güzel bir Tekkeköy için diyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, kısıtlamaya rağmen dur durak demeden çalıştıklarını belirtti.

Başkan Togar: Herşey daha güzel bir Tekkeköy için

Samsun Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçenin dört bir yanında farklı alanlarda yol çalışmaları ile ulaşım ağını güçlendirdiklerini belirterek, kısıtlamaya rağmen çalışmaların devam ettiğini belirtti. Başkan Togar, ilçede süren yol çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışanlarla sohbet etti. 


Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Togar, "İlçemizin dört bir yanında farklı alanlardaki yol çalışmalarımız ile ulaşım ağımızı güçlendirmeye devam ediyoruz. Bu bağlamda yeni bir yolumuzu daha genişletme, zemin sıkılaştırma ve alt yapı işlemleri ile üst yapı çalışmalarına hazırladığımız alanlarda incelemelerde bulunduk" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344