Başkan Tok: 'Halkımızla aynı yolda yürüyoruz'

Belediyeyi, kenti hizmetle kuşatan gönülleri muhabbetle kucaklayan bir anlayışla idare ettiklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Halkımızla kurduğumuz diyalog ve onların geleceğe dönük hedeflerimize olan inançları doğru yolda olduğumuzun işaretidir. " dedi.

Başkan  Tok: 'Halkımızla aynı yolda yürüyoruz' ABONE OL

Esnaf gezilerini sürdüren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  19 Mayıs Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’ndeki esnafları ziyaret etti. Geleceğe yön veren bir belediyecilik anlayışıyla ileriye baktıklarını kaydeden Başkan Tok, Hızlı bir çalışma dönemi içerisine girdiklerini, hazırladıkları projeleri bir an önce hayata geçirmek istediklerini belirtti.

 

TOPLUMUN HER KESİMİNİ DİNLİYORUZ

Toplumun tüm katmanları ile diyalog halinde olduklarını söyleyen Başkan Erdoğan Tok, “ Katılımcı ve ortak akıl anlayışıyla yöneticilik yapmaktayız. Kamu kurum ve kuruluşları, meslek örgütleri, sendikalar odalar, toplum yararı gözeten tüm kuruluşlarla hep istişare içersindeyiz. Vatandaşlarımız, esnaflarımız ve STK'lardan gelecek olan önerileri kendi çalışmalarımıza ışık tutacağını biliyoruz. Herkesi ve herkesimi dinliyoruz. Toplumun tüm katmanları ile diyalog halindeyiz.  " diye  konuştu.

 

ÇOCUK VE GENÇLİK PROJELERİ ÖN PLANDA

İlkadım ilçesinin sınırlarının çok ötesinde bir kent vizyonu belirlediklerini kaydeden Başkan Erdoğan Tok, Gelecek nesiller içinde önemli yatırımlar yaptıklarını  kaydetti.  Daima ileriye baktıklarını kaydeden Başkan Tok, “ Mahallerde spor tesisleri inşa ederek, gençlerin sporla meşgul olmasını sağlıyoruz. Mini futbol sahası, basketbol, voleybol, tenis ve çok amaçlı açık ve kapalı spor alanlarıyla çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak tutarak topluma faydalı bireyler olarak kazandıracağız. Öğrencilerimize sporu sevdirmek, yaşamlarını spor yaparak geçirmelerini sağlamak amacıyla okullara spor alanları yapıyoruz. Yine gençlerimizin beden ve ruh sağlığını korumak, sosyo-kültürel gelişimlerini desteklemek, eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla gençlik merkezi inşa ediyoruz.” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2015, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4