Başkan Tok vatandaşın nabzını tutuyor

Haftanın her günü İlkadımlı esnaflar ile buluşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “İlkadım ilçemizi hep birlikte yukarılara hızla taşıyoruz” dedi.

Başkan Tok vatandaşın nabzını tutuyor ABONE OL

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok haftanın her günü farklı bir caddede gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinin bir yenisindeUnkapanı caddesi esnaflarının nabzını tuttu. Başkan Tok sabahın ilk saatlerinde kepenklerini açan esnaflar ile bir araya geldi. Sıcak sohbet ortamında gerçekleşen esnaf ziyaretlerinde Tok’a ilgi yoğun oldu. Esnafların istek ve önerilerini tek tek dinleyen Başkan Tok sorunların hemen çözümlenmesi için çalışanlarına talimat verdi. İlkadım İlçesinin her geçen gün büyüyerek modernleştiğini,bu büyümenin yerel yönetimler olarak hızlandırdıklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Her geçen gün değişen ve gelişen Samsun şehrimizin kalbi olan İlkadım İlçemizi hızla daha ilerine daha tepeye taşımak için yedi yirmi dört çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

 

İlkadım İlçesinin Samsun’un kalbi olduğunu, İlkadım’ın ilçesinin her geçen gün hızla gelişmesi için mega projeler geliştirdiklerini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Sabahın ilk saatlerinde Unkapanı esnaflarımız ile bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Sıcak sohbetlerini esirgemeyen esnaflarımızın istek ve önerilerini dinleyerek kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Haftanın her günü sabahın ilk saatlerinde esnaflarımız ve mahalle sakinlerimiz ile bir araya gelerek çalışmalarımız hakkında istişareler yapıyoruz. Çalışmalarımız dört koldan hız kesmeden devam ediyoruz. Mahallesakinlerimiz ile esnaflarımızla İlkadım ilçemizi hep birlikte yukarılara hızla taşıyoruz. Karadeniz bölgemizin merkezi olan Samsun şehrimiz her geçen gün modernleşerek büyümeye devam ediyor. Bizlerde Samsun şehrimizin kalbi olan İlkadım ilçemizin bu büyümeye ve modernleşmeye ayak uydurması için gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlkadım ilçemizde hayata geçirdiğimiz ve daha nicelerinin temelini atacağımız mega projelerimiz ile yerel yöneticiler olarak şehrimizin gelişimine katkı sağlıyoruz ve sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2015, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner366