Başkan Tok’tan çalışanına anlamlı mesaj

Belediye çalışanlarını İlkadım ailesinin evlatları olarak gören Başkan Tok, Anadolu serasında öğle istirahatinde işçilerle bir araya gelerek birlikte yemek yedi.

Başkan Tok’tan çalışanına anlamlı mesaj

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Anadolu serasında Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları ile bir araya geldi.  Tok, Samsun’da geçtiğimiz günlerde etkili alan kar yağışında 61 mahallede 120 personel ve 27 araçla gece-gündüz demeden çalışan personeli ile öğle istirahatinde buluştu.

 

 

PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETTİ.

Belediye çalışanlarını ailenin evlatları olarak gördüklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Etkili ve aralıksız olarak yoğun bir şekilde devam eden kar yağışı sonrası kar küreme, tuzlama ve yol açma çalışmalarında mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan personeline teşekkür etti.

BELEDİYECİLİK EKİP İŞİDİR

Fen İşleri ve Temizlik Müdürlüğü çalışanlarının sorumluluklarının büyük olduğunu ifade eden Başkan Erdoğan Tok,  “Samsun son 16 yılın en yoğun kar yağışı ile karşı karşıya kaldı. Etkili ve aralıksız bir şekilde yağan kar ile verdiğiniz mücadelenizi tebrik ediyorum. Büyükşehir Belediyemiz başta olmak üzere, tüm belediyeler tüm imkanlarını karla mücadele için seferber etti.  Yoğun bir şekilde çalıştınız. Belediyecilik ekip işidir.  Birlik ve beraberlik içersinde yoğun bir tempo ile mücadele verdiniz.  Emeğinize teşekkür ederim. Sizler , hem yaşadığınız şehre, İlçenize, ve İlkadım belediyesine katma  değer üretiyorsunuz. Bu çok mutlu bir olay. Bunun değerini bilmenizi istiyorum.” dedi.

 

 

Konuşmanın ardından İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, öğle yemeğini kendi elleri ile ikram ederek personeli ile birlikte yemek yedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2016, 06:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4