Başkan Topaloğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Belediyede çalışan bayan personeline öğle yemeği programı düzenledi.

Başkan Topaloğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

Yemeğe 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Eşi Banu Topaloğlu, 19 Mayıs Belediyesi çalışan kadınlar katıldı.
Kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; "Sadece bir gün değil yılın her günü kadınların mutlu ve hak ettiği bir şekilde yaşamalarını istiyoruz. Kadınlarımız bizlerin en iyi şekilde yetişmesini sağlayan, gelecek nesillerin mimarlarıdır. Toplumsal yaşamın her kademesinde, her zaman önemli roller üstlenen kadınlarımız, üstün fedakârlık duygusu içinde yaptıkları çalışmalarla, ülkenin her açıdan kalkınmasında büyük bir payın sahibi olmuşlardır.

Özellikle son yıllarda kadına yönelik şiddetteki dikkat çeken artış toplumun her kesimini rahatsız etmektedir. Bizleri dünyaya getiren, büyüten, bizleri yetiştiren kadınlara yönelik bu tutumun son bulmasını diliyorum. Bu duygu ve düşünceler ile tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutluyorum” dedi.
Yemeğin ardından 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ilçedeki kamu kurumlarını ziyaret ederek çalışan kadınların, kadınlar gününü kutladı ve çiçek hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2022, 20:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344