banner341

Başkan Topaloğlu Şehit Öğretmen Vural Akdeniz’i Kabri Başında Andı

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Diyarbakır ili Çınar ilçesi Aktepe ilkokulunda pkk’lı teröristlerce şehit edilen sınıf öğretmeni Vural Akdeniz’i 24 Kasım öğretmenler gününde unutmayarak, kabri başında dualarla andı.

Başkan Topaloğlu Şehit Öğretmen Vural Akdeniz’i Kabri Başında Andı ABONE OL

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, “Aziz şehidimiz Vural Akdeniz’e, terör saldırısında ve vazife sırasında kaybettiğimiz şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.
Başkan Topaloğlu “Geleceğimizi büyük bir özveriyle inşa eden öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor, bu mukaddes görevi ifa eden fedakâr öğretmenlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Türk gençliğinin ruhen, fikren, ahlaken ve vicdanen iyi yetişmesi, kendisini tüm benliği ile öğrencilerine adayan öğretmenlerden geçmektedir. Öğretmenlerimiz sayesinde vatanını, milletini seven bilgili genç nesillerin yetişeceğine inancım her zaman tamdır. Bu vesile ile tüm öğretmenlerimize saygılarımı sunuyorum ”diye konuştu.
Kabir ziyaretine İl Milli Eğitim Şube Müdürü Caner Can Koç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol’da katıldı.
 

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 14:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4