banner341

Başkan Uyar'dan Alaçamlı Muhtarlarla İstişare Toplantısı

Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar , Geyikkoşan Çok Amaçlı Düğün Salonunda Belediye Meclis Üyeleri,Başkan Yardımcısı Aşkın Cansız ve Belediye Birim Amirlerinin katılımlarıyla Alaçam Mahalle Muhtarları ile İstişare toplantısında bir araya geldi.

Başkan Uyar'dan Alaçamlı Muhtarlarla İstişare Toplantısı ABONE OL

Toplantıya Belediye Başkanı Hadi Uyar, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Aşkın Cansız, Ziraat odası Başkanı Hüseyin Bedir, Muhtarlar Derneği Başkanı Raif Vatan, muhtarlar ve belediye birim amirleri katıldı.

Belediye Başkanı Hadi Uyar  ” Amacımız Alaçam’ı bir adım ileriye nasıl götürebiliriz. Bu konuda ve sorunların çözümü konusunda sizlerin görüş ve önerileri bizler için önemli. Öncelikle katılımlarınız için teşekkür ediyorum. Büyükşehir yasası ile hizmet ağımız genişledi. Her yerdeki sorunu bilmemiz mümkün değil. Bu doğrultuda en önemli görev mahalle muhtarlarımıza düşüyor. Sizler istekleri ve sorunları bildiriyorsunuz bizler de çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

2014-2018 yılları arasında tamamlanan projeler, yapılan yatırımlar ,2018 yılında Alaçam’da devam eden  projeler hakkında bilgilendirme yaparak  havaların ısınması ile planlanan  program dahilinde mahallelerde yapılacak olan  çalışmalar  hakkında  muhtarlara bilgi verdi.

Alaçam’da devam eden Geyikkoşan Sahil Yolu, Geyikkoşan Güreş Alanı, Sokak Sağlıklaştırma, Gökçeboğaz Köy Konağı, Alpaslan , Karşıyaka ve Yenicamii Mahallerine yapılan park çalışmaları, yeni hastane alanı, araç parkına  alınması planlanan araçlar hakkında bilgilendirme yaparak; Alaçam Belediyesinin 2018 yatırım planı kapsamında yapacağı çalışmalar hakkında muhtarlara bilgi aktararak, sorunların çözümü ile ilgili istişarelerde bulundu.

Başkan Uyar“ Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da İlçemize daha iyi hizmet etmek için çok çalışmaya devam edeceğiz. Hiçbir ayrım gözetmeden bütün mahallelerimize eşit hizmet götürüyoruz, bunu yaparken de sizlerin istek ve önerilerine büyük önem veriyoruz. Hizmetlerimizin geliştirilmesi bakımından istişare toplantımızın çok faydalı olacağına inanıyorum. İlçemizin  yapılan  tüm hizmetlerde sizlerin de katkısıyla inşallah devam edecek. ” diye konuştu.

 Muhtarlar Derneği Başkanı Raif Vatan  ise, muhtarlara her zaman destek veren Başkan Uyar’a teşekkür ederek, “Bu toplantı çok yararlı oldu. Alaçam için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2018, 13:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4