Başkan Yılmaz: Aynı şehir için dertleniyoruz

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (SSTKP) üyelerini makamında ağırladı.

Başkan Yılmaz: Aynı şehir için dertleniyoruz ABONE OL

Samsun’a ve Samsunlu vatandaşlara katkı sağlamak için fikir oluşturma, proje geliştirme ve dayanışma sağlamak için Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet gösteren Samsunlu sivil toplum kuruluşlarının bir araya gelerek oluşturduğu Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (SSTKP) üyeleri Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti. 

Sivil Toplum Kuruluşlarının şehirlerin gelişimi için büyük emekler harcadığını ifade ederek platformun Samsun’a büyük katkı sağlayacağını söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Hepimiz bu güzel şehrin gelişimi için mesai harcıyoruz. Benim gecem gündüzüm Samsun’un sorunları ile geçiyor. Ama asla şikayet etmiyorum. Çünkü sizin gibi bende Samsun’a aşığım. Aynı şehir için dertleniyoruz. Samsun’un gelişimi demek benim mutluluğum demektir. Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak sizler gibi doğduğu, yaşadığı şehri önemseyen, değer veren, tanıtımını amaçlayan kuruluşlar ile her zaman dirsek teması içinde olacağız. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bir süre devam eden sohbetin ardından Danıştay Üyesi Osman Tural, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a bir hediye takdim etti. 

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2018, 19:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4