Başkan Yılmaz: ‘Kadınlarımız teşkilatımızın en güçlü neferleridir’

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Sosyal Politikalar Başkanı Bölge koordinatörü Hasret Yavuz’u makamında ağırlayan Başkan Yılmaz, "Ak Parti'mizin seçimlerde gösterdiği başarının arkasında daima onlar var. Teşkilatımızın en güçlü neferleridir kadınlarımız" dedi.

Başkan Yılmaz: ‘Kadınlarımız teşkilatımızın en güçlü neferleridir’

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Sosyal Politikalar Başkanı Bölge Koordinatörü Hasret Yavuz ve Teşkilat Başkan Yardımcısı il koordinatörü Nuran Alim'i makamında ağırladı. Ziyarette AK Parti Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

SİZLER TEŞKİLATIN EN GÜÇLÜ NEFERLERİSİNİZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Kadınlarımız, her alanda olduğu gibi siyasette de oldukça başarılı çalışmalara imza atıyor. Benim de mensubu bulunduğum AK Parti'nin, bu güne kadar seçimlerde elde ettiği zaferlerin arkasında siz kadınlarımızın da çok büyük emeği ve katkısı var. Teşkilatımızın en güçlü neferleridir kadınlarımız. Sizleri şehrimizde misafir etmekten büyük memnuniyet duydum" dedi.

Ziyaret karşılıklı sohbetin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2017, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner245

banner4

banner244