banner341

Başkan Yılmaz: Salıpazarı,Ayvacık ve Samsun’da Nöbete Katıldı

Salıpazarı,Ayvacık ve Samsun'da devam eden demokrasi nöbetlerine katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Canını malını ruhunu hiçe sayarak darbeye karşı göğüs geren milletimiz 15 Temmuz'da bir devrime adım attı"dedi.

Başkan Yılmaz: Salıpazarı,Ayvacık ve Samsun’da Nöbete Katıldı ABONE OL

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından vatandaşlar tarafından başlatılan demokrasi nöbetleri Samsun ve ilçelerinde ilk günkü gibi devam ediyor. Hem Cumhuriyet Meydanı'nda hem de ilçelerde devam eden demokrasi nöbetlerine katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,Salıpazarı,Ayvacık ve Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda nöbet tutan vatandaşlarla bir araya geldi. İlk olarak Salıpazarı'nda nöbete başlayan Başkan Yılmaz,burada AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan,AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel,Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ve vatandaşlarla birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın A Haber'deki canlı yayınını izledi. Ardından Ayvacık ilçesinde nöbet tutan vatandaşlarla buluştular.

HAİNLERİN OYUNUNU TÜRK HALKI BOZDU

Meydanlarda vatandaşlara hitap eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Canını, malını, ruhunu hiçe sayarak darbeye karşı göğüs geren millletimize teşekkür ediyorum. Darbeyi, darbecileri ve onun destekçilerinin oyunlarını bertaraf ettiniz.15 Temmuzda halk bir devrime adım attı.Bu memlekette iç savaş çıkartıp kendi emellerine ulaşacaklardı ama başaramadılar. Çünkü başımızda bir başkomutan vardı. Dik duruşuyla, halkına inanan bir başkomutan. O halkı sokağa davet etti, bu darbeyi engelledi. Biz de onun isteğiyle sokaklara indik ve sokaklarda durmaya devam edeceğiz. O hainler, o hain çeteler en ağır şekilde cezalarını bulacak, bundan hiç şüphemiz yok"ifadelerini kullandı. Ayvacık'ın ardından Başkan Yılmaz,Karaaslan ve Göksel Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda nöbet tutan vatandaşlarla buluştu.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2016, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4