Başkan Yılmaz Vezirköprü'de Temaslarda bulundu

İlk olarak Vezirköprü Belediyesini ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ilçede yapılan yatırımları sürekli olarak takip ettiklerini belirterek," Vezirköprü Belediyemiz ile ortak çalışmalar yaparak asırlardır süre gelen sorunları bir bir çözüyor kentimizi geleceğe hazırlıyoruz.

Başkan Yılmaz Vezirköprü'de Temaslarda bulundu ABONE OL

Samsun için her şeyi yapmaya hazır bir ekiple gece gündüz çalışıyoruz. Vezirköprü’müzü Bafra’dan, Havza’mızı İlkadım’dan kesinlikle ayırmıyoruz. Herkese eşit hizmet götürmeye çalışıyoruz" dedi.

Ardından AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanlığı'na geçen Yılmaz, teşkilatlar ile her zaman uyum içinde çalıştıklarını belirterek, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Yılmaz, "Samsun bir yatırım yağmuru içerisinde yoluna devam ediyor. Büyük Millet Büyük Güç Hedef 2023 diyerek çıktığımız bu kutlu yürüyüşün ana temellerinden en önemlisi millete hizmet aşkımız olmuştur. Bu hizmetleri milletimize kazandırmamızda şüphesiz en önemli etken değerli teşkilatlarımız olmuştur. Teşkilatlarımız ile her zaman birlik ve beraberlik içinde milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Vezirköprü Kaymakamı Yunus Emre Altıner'i de ziyaret eden Başkan Yılmaz, Altıner ile bir süre sohbet etti. Daha sonra Vezirköprü eski belediye başkanı Bekir Özata’ya hasta ziyareti gerçekleştiren Başkan Yılmaz, ziyaret sonrası sahada incelemelerine devam etti.  Başkan Yılmaz'a; ilçe temasları sırasında Vezirköprü Kaymakamı Yunus Emre Altıner, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, ilçe Başkanı Halil İbrahim Doğan ve beraberindekiler eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2018, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4