banner327

Başkanı Demir; Kızılay Ata Mirasıdır!

Başkanı Demir; Kızılay Ata Mirasıdır! ABONE OL

Eğitim Bir Sen Samsun 2 Nolu Şube Başkanı Tevfik Demir, Elazığ ve Malatya’da yaşanan depremde başarılı sınav veren Türk Kızılayı’nın yıpratılmaya çalışılmasını sert bir şekilde eleştirdi. 
Demir, “Depremde başarılı bir sınav veren Kızılay'ın yükselen itibarı birilerini özellikle de kriptö FETÖ’cüleri rahatsız etti” diyerek şöyle devam etti;
Geçmişte de Deniz Feneri derneğini itibarsızlaştırıp IHH'ya terör baskını yaptırıp yerine FETÖ’nün sözde yardım kuruluşu Kimse Yok mu Derneği’ni kuranların toplanan paralarının bugün yurt dışına kaçan FETÖCÜ’lerin en önemli kaynağı olduğunu hepimiz gördük.
Bu hainlerin ve bizden gözüküp FETÖ’nün uşaklığını yapan bu kriptoların amacı bellidir. Devletin ve milletin itibar ettiği kurumları karalamak onların yerine paralel yapılar oluşturmaktır.
KIZILAY ATA MİRASIDIR
Bugünkü Kızılay yönetimi hata yaptıysa, suç işlediyse bedelini ödemeleri hatta en ağır şekilde cezalandırmaları gerekir. Ama yargısız infaz FETÖ taktiğidir. Algı onların en iyi yaptığı iştir. Onlardan gelen her bilgi yalan ve iftiradır.
Kızılay bize ata mirasıdır. Yapamayan gider ama kurumu kirletmek, karalamak hainlerin ekmeğine yağ sürmekten başka işe yaramaz.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4