banner433

Bayramda Köprüler Ücretsiz mi? Bayramda Otobanlar Ücretsiz mi?

Yarın Bayram. Memleketlerine gidecek olan vatandaşlar bayramda otoyollar ücretsiz mi? merak ediyorlar. Cevabı haberimizde

Bayramda Köprüler Ücretsiz mi? Bayramda Otobanlar Ücretsiz mi?

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında sokağa çıkma yasağından muaf olan vatandaşları yakından ilgilendiren bir karar yayımlandı. Yayımlanan karara göre Ramazan Bayramı boyunca otoyollar ve köprülerin ücretsiz olacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, Ramazan Bayramı tatili boyunca yani 23 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 00.00'dan (Cuma gününü Cumartesi gününe bağlayan gece) başlayarak, 27 Mayıs 2020 Çarşamba günü saat 07.00'ye kadar, yap-işlet-devret projeleri hariç olmak üzere Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğunda bulunan otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçişler bedava olacak.

BAŞKENTRAY VE MARMARAY DA ÜCRETSİZ
Ayrıca 23 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 00.00'dan (Cuma gününü Cumartesi gününe bağlayan gece) başlayarak, 26 Mayıs Salı günü saat 24.00'e kadar, Başkentray ve Marmaray seferleri de ücretsiz olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344