Belediye çalışanı bayanlara Havza Belediye Başkanı Özdemir’de çiçek

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile belediyede çalışan kadınlara çiçek verdi.

Belediye çalışanı bayanlara Havza Belediye Başkanı Özdemir’de çiçek

8 Mart Dünya Kadınlar Gününe gelmesi nedeni ile erken kutlama yapan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir bayan çalışanları bürolarında tek tek ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir bayanların hem İslam hem de Türk toplumunda önemli bir yeri olduğunu vurgulayarak; “Yüce dinimiz ve medeniyetimiz her zaman kadına özel bir önem vermiş ve kadınlarımızın hak ve hukuklarının çiğnenmemesi hususunun altını önemle çizmiştir. Türk kadınını dünyada ilk kez seçme ve seçilme hakkın vererek onurlandırmıştır. Çalışma hayatında kadınlarımızın artması çalışma ortamlarının da seviyesini yükseltmekte. Bizler, cenneti annelerin ayağının altına seren bir dinin mensupları, hem yönetimde hem de aile içerisindeki vakur duruşuyla örnek teşkil eden Hayme Anaların, yeri geldiğinde İstiklal Mücadelemizde eşsiz Kahramanlıklar gösteren Nene Hatunların ve Kara Fatma’ların torunlarıyız. Bizler 15 Temmuz’da kendi canlarından geçen analara ve bacılara sahip bir milletiz. Kendi kadim kültür ve medeniyetimizi ve yaşadığımız zamanı, sahip olduğumuz bu yüce mirasın, incelik ve feraseti çerçevesinde tefekkür ediyoruz. Bu düşüncelerle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor, tüm kadınlarımıza, selam ve saygılarımı sunuyorum.” Dedi.

 Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir belediye çalışanlara çiçek takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2022, 19:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344