Büyük Anadolu Hastaneleri'nden Emniyet Müdürü Urhal'a ziyaret

Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Yasemin Turan ve beraberindeki heyet Türk Polis Teşkilatı'nın 177'nci Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal'ı makamında ziyaret etti.

Büyük Anadolu Hastaneleri'nden Emniyet Müdürü Urhal'a ziyaret

Türk Polis Teşkilatı'nın 177'nci Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla
Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Yasemin Turan, Genel Müdür Yardımcısı Hakan Çiftçi, Hastane Başhekimi Dr. Alparslan Tuhta, Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal'ı makamında ziyaret ederek, Polis Haftası'nı kutladılar.
Sohbet ortamında geçen ziyarette, Emniyet Teşkilatının kuruluşunun 177. Yılı ve Polis Haftasını kutladıklarını dile getiren Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Yasemin Turan, "Köklü bir geçmişe, tecrübe ve birikime sahip olan Türk Polis Teşkilatı, ülkemizin ve milletimizin huzur ve güven içinde yaşamalarını sağlamak amacıyla kutsi bir görev üstlenmiştir.
Bu anlamda daima yanımızda olduğunu bizlere hissettiren, gece gündüz demeden her türlü şartta büyük bir özveriyle görevini yerine getiren polis teşkilatımıza ne kadar teşekkür etsek azdır.  
Bu vesileyle Türk Polis Teşkilatı'nın 177'nci Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla, emniyet mensuplarının bu anlamlı gününü kutluyor, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyorum.
Şu Anda görevi başında bulunan teşkilat mensuplarımıza da sağlık ve başarılar diliyorum" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal'da nazik ziyaretlerinden ötürü Büyük Anadolu Hastaneleri heyetine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344