Caner Göktepe aday adaylığı başvurusunu yaptı

Uzun Yıllardır AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanlığı yapan ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Olarak son yapılan kongrede görev alan Caner Göktepe Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı.

Caner Göktepe aday adaylığı başvurusunu yaptı

Uzun Yıllardır AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanlığı yapan ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Olarak son yapılan kongrede görev alan Caner Göktepe Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı.

Başvuru dilekçisini AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman’a sunan Göktepe, yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi: “Kıymetli Dava Arkadaşlarım,

Saydıdeğer Hemşehrilerim,

Basınımızın Değerli Mensupları,

Mensubu Bulunmaktan Gurur Duyduğum Adalet Ve Kalkınma Partimizin ‘’2003 Yılından Bu Zamana, Kurucu Üniversite Başkanlığı, Samsun İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı, Canik İlçe Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı , 10 Yıla Yakın Süredir Samsun İl Gençlik Kolları Başkanlığı Ve İl Yönetim Kurulu Üyeliği Görevlerini Yürüttüm. Bu Süreçlerde Benimle Birlikte Gece-Gündüz Demeden Canla Başla Partimiz İçin Çalışan Mücadele Eden Kıymetli Gençlik Kolları Teşkilatlarımıza Sonsuz Şükranlarımı Sunuyorum.

Bildiğiniz Gibi 16 Nisan 2017 Referandumun Da Milletimiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine Evet Demiş Ve Cumhurbaşkanımız Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a Olan Güvenini Bir Kez Daha Perçinlenmiştir.

Süreç İçerisinde Milllet Ve Devlet Düşmanları Hain Hedeflerine Ulaşmak İçin Gezi Olayları, 17-25 Aralık , 15 Temmuz Darbe Teşebbüsü Gibi Alçakça Ve Hain Teşebbüslerde Bulunmuşlardır. Her Defasında Bu Alçaklıklara Milletimiz Gerekli Cevabı Vermiştir.

Bugünde Bu İhanetler Ve Tuzaklar Hız Kesmeden Devam Etmektedir.

24 Haziran Seçimleri Bu Açıdan Çok Önemlidir. Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan Önderliğinde İnşallah Bu Seçimide Kazanarak Yurtdışı Destekli Bu İhanet Odaklarının Çabaları Bir Kez Daha Boşa Çıkacaktır.

Akparti Teşkilatları Ve Sevdalıları Olarak 24 Haziran Da Yapılacak Olan Seçimlerde Bu Odaklara En Güzel Cevabı Samsunluların Desteği İle Partimizi Samsun Da Rekor Bir Oy Oranı İle 1.Parti Yaparak Vereceğiz.

Bu Süreçte Bende Bu Hedefe Katkı Vermek Gençlerin Ve Samsunun Sesi Olmak İçin Doğup Büyüdüğüm Samsun’um Dan, Sevdalısı Olduğum Partimden Milletvekili Aday Adayı Olduğumu Siz Değerli Kardeşlerim Ve Hemşehrilerimiz İle Paylaşmak İstiyorum.

Şahsım İle Alakalı Karar Her Ne Olursa Olsun, Partimin Sevdalısı, Liderimizin Neferi, Davamın Bekçisi Olmaya Devam Edeceğim .

Dua Ve Desteklerinizi Bekliyorum. Sevgi Ve Saygılarımla. Allah A Emanet Olun."

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2018, 13:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344