Canik-Büyükşehir istişaresi

Canik Belediyesi'nde buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve ev sahibi Başkan Osman Genç, çalışma ekipleriyle birlikte istişare toplantısı yaptı. AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman'ın da yer aldığı toplantıda yakın planda uygulanacak projeler ele alındı.

Canik-Büyükşehir istişaresi

Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, daire başkanlarından oluşan ekibi ile birlikte Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman ile AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler ve Canik Belediyesi Başkan Yardımcılarının da yer aldığı ziyarette bir süre sohbet eden her iki başkan, daha sonra çalışma ekipleri ile birlikte toplantı salonunda istişare toplantısı yaptı. Toplantıda, Büyükşehir ve Canik Belediyeleri trafından ilçede yakın planda uygulanması planlanan projeler masaya yatırıldı.

KOORDİNASYON ÖNEMLİ
Kurumlar arası koordinasyonun önemine işaret eden Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Şehirleri kalkındıracak olanlar yerel yönetimlerdir. Bu bakımdan şehrin en önemli dinamikleri olan yerel yönetimler arasındaki koordinasyon çok önemli. Projelerin planlı ve hızlı işleyişi bakımından bu tür birliktelikleri önemsiyoruz. Toplantıda ilçemizde yakın planda yapılması planlanan projeleri görüştük. Çok da faydalı bir istişare toplantısı olduğuna inanıyorum" dedi.

FİKİR ALIŞVERİŞİ
Türkiye'nin hedefleri çerçevesinde Samsun'un da hedeflerine ulaşması bakımından ortak aklın ve birlikteliğin önem taşıdığını belirten Başkan Genç, "Amacımız şehrimiz ve yaşayanları için faydalı hizmetlere imza atmak. Çalışma arkadaşlarımızla birlikte fikir alışverişinin olduğu, ortak aklın ön plana çıktığı güzel bir toplantı oldu.

Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte koordinasyon içerisinde şehrimizi daha ileriye taşıma noktasında bundan sonra da güzel işler başaracağımıza inanıyorum" diye konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4