Canik Kent Konseyi'nden fotoğrafçılık kursu

Canik Kent Konseyi, 8. Dönüm Fotoğrafçılık Kursu'nu Canik Belediyesi çalışanlarına yönelik düzenledi. Kursa katılan belediye çalışanları, fotoğraf sanatını öğrenecek

Canik Kent Konseyi'nden fotoğrafçılık kursu ABONE OL

İlkini "Engelliler Gözüyle Samsun" projesi adı altında düzenleyen Canik Kent Konseyi, 8. Dönem Kursu'nu Canik Belediyesi çalışanları için açtı. Canik Kent Konseyi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle düzenlenen kursa katılan belediye çalışanları, kurs boyunca Fotoğraf Sanatçısı Hanife Yalçın'dan temel ve ileri fotoğrafçılık bilgilerini alacak, fotoğraf çekmenin sanatsal ve teknik yönlerini öğrenecek. Belediye çalışanları ayrıca toplam 4 hafta süren kursta pratik ve teorik eğitim görecek.

 

SANATSAL FAALİYET

Sanatsal faaliyetlere verdikleri önemle Samsun'un gelişimine ve tanıtımına katkı sağlamayı amaçladıklarını belirten Canik Kent Konseyi Genel Sekreteri Reşat Kılınçarslan, "Samsun'un gelişmesi için her türlü yeniliği ve ayrıntıyı değerlendiriyoruz. 8. dönemini düzenlediğimiz Fotoğrafçılık Kurslarımıza katılan her bir kişinin çekeceği fotoğrafı şehrimizin tanıtımı açısından önemsiyoruz. Farkındalık oluşturma adına bu tür kurslarımızı bundan sonra da sürdüreceğiz" dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2015, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4