Canik'te Erdoğan coşkusu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesi, Cumhur İttifakı'na yüzde 77 destek veren Canik'te coşkulu kutlandı. Canikliler Adnan Menderes Demokrasi Meydanı'nda toplanırken, Başkan Osman Genç "Durmak yok, yola devam" dedi.

Canik'te Erdoğan coşkusu ABONE OL

Türkiye 24 Haziran'da dünyaya önemli bir demokrasi dersi verirken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yüzde 52,5 oy oranıyla yeni hükümet sisteminin ilk Cumhurbaşkanı seçilmesi Canik'te coşkuyla kutlandı. Cumhur İttifakı'na yüzde 77 oy oranıyla büyük destek veren Canikliler, seçim sonuçlarının açıklanmaya başlamasıyla birlikte Adnan Menderes Demokrasi Meydanı'na akın etti.

ADNAN MENDERES DOLDU
Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler ile teşkilat mensuplarının de kutlamalara katıldığı Adnan Menderes Demokrasi Meydanı'nda partili vatandaşlar, gecenin geç saatlerine kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'nin zaferini kutladı. Caniklilere Cumhurbaşkanı Erdoğan'a desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Osman Genç, "Durman yok, yola devam" dedi.

CANİKLİLERE TEŞEKKÜR
Seçim sonuçlarının Samsun'a, ülkeye ve millete hayırlı olmasını dileyen Başkan Genç, "Türkiye Cumhuriyetinin ilk Başkanı Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyor, muvaffakiyetler diliyorum. Türkiye çok önemli bir demokrasi dersi vermiştir. Ben buradan yüzde daha önce yüzde 72 olan oy oranını yüzde 77'ye çıkaran Canikli hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Canik halkı bir kez daha istikrardan yana olduğunu çok güçlü bir destekle göstermiştir" diye konuştu.

ELER'DEN TEŞEKKÜR
AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler de, verdikleri destekten dolayı Caniklilere teşekkür etti. Eler, "Canik halkı bizleri bir kez daha utandırmadı. Allah herkesten razı olsun. Seçim sonuçları ilçemize, şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun" şeklinde konuştu. Başkan Osman Genç ve AK Parti İlçe Başkanı Eler ile Canikliler Adnan Menderes Demokrasi Meydanı'nda yaptıkları kutlamaların ardından Kurtuluş Yolu'nda gerçekleşen kutlamalara katıldı.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4