Canik zabıtası özverili çalışıyor

Canik Belediyesi Zabıta ekipleri, ilçe halkının huzuru için gece-gündüz çalışıyor. İlçede 7/24 görev yapan zabıta ekipleri, halkın huzurunu ve sağlığını bozacak hiçbir şeye göz açtırmıyor. Zabıta Birim Müdürü Erol Balcı, "7/24 çalışıyoruz. Yoruluyoruz, ancak halkımızın huzuru ve sağlığı her şeyden önemli" dedi.

Canik zabıtası özverili çalışıyor ABONE OL

Canik'te Belediye zabıta ekipleri yoğun bir şekilde çalışıyor. İlçe genelinde fırın, market, pazar yerleri gibi yerleri düzenli olarak kontrol eden Canik Belediyesi Zabıta Birimi ekipleri, halkın sağlığı ve huzuru için 7 gün 24 saat görevde. Yaptıkları çalışmalarla halkın yasa ve yönetmelikler çerçevesinde yaşam kalitesinin yükselmesine öncülük eden zabıta ekipleri, nüfusu 100 bine yaklaşan ilçenin belediye sınırları dahilindeki yerlerde vatandaşların nezih ve sağlıklı koşullarda hizmet almasının yanında, huzurlu bir şekilde yaşamalarını sağlamayı amaçlıyor.

HALKIN HUZURU BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Vatandaşlarının huzurunun ve sağlığının öncelikleri olduğunu ifade eden Canik Belediyesi Zabıta Birimi Müdürü Erol Balcı, "Zabıta Birimi olarak ilçemizde 7/24 görev yapıyoruz. Düzenli olarak denetimlerimizi yürütüyoruz. Amacımız vatandaşlarımızın huzurunu ve sağlığını bozacak şeylerin önüne geçmek. Zabıta arkadaşlarımız özverili bir şekilde çalışırken yoruluyor. Ancak vatandaşlarımızın memnuniyeti bizim için yorulmamızdan ve her şeyden daha önemlidir" dedi.

HALKIMIZA KARŞI SORUMLULUĞUMUZ VAR

 

Zabıtanın mesai saatinin olmayacağına vurgu yapan Balcı, “Sayın Başkanımız dur durak bilmeden Canik halkı için özveri ile 24 saat çalışıyor. Halkımıza karşı başka bir sorumluluğumuz var. Zabıta Birimi Müdürü olarak ben 24 saat görevimin başındayım. Biz kendimizi Canik halkı için bir bakıma adamış durumdayız. Aynı şekilde bütün arkadaşlarımız da özveri ile çalışmaktadır. Canik olarak hep birlikte bir aile gibiyiz. Özveri ile çalışan bütün mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2015, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4