Cavit Yıldırım: 'Esnafın sorunlarını biliyoruz'

Samsun Kahveciler Büfeciler Otelciler Gazinocular Çay Ocakları Müzisyenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Cavit Yıldırım, "Esnafın sorunlarını biliyoruz. Makam için değil hizmet için geliyoruz'' dedi.

Cavit Yıldırım: 'Esnafın sorunlarını biliyoruz' ABONE OL
Samsun Kahveciler Büfeciler Otelciler Gazinocular Çay Ocakları Müzisyenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Cavit Yıldırım, oda seçimleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Esnafları ziyaret eden Yıldırım, "Esnafın sorunlarını biliyoruz. Makam için değil hizmet için geliyoruz'' dedi.
SORUNLARI BİLİYORUZ
Cavit Yıldırım, odalarına bağlı meslek gruplarındaki esnaflara ziyaretlerini sürdürüyor. Yıldırım, ''Samsun'un en büyük meslek odalarından biri olan Samsun Kahveciler Büfeciler Otelciler Gazinocular Çay Ocakları Müzisyenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nı hak ettiği yere taşıyacağız. Meslek gruplarımızın sorunlarını çok iyi biliyoruz. Bu sorunların çözülmesi noktasında gerek yerel yönetim, gerek bürokrasi ve de gerekse siyasilerle istişareleri yaparak çözümü noktasında gereken adımları atacağız'' dedi.
GERÇEK ANLAMDA HİZMET
Oda yönetiminde şeffaf olacaklarını ve yapılan her çalışma ve projeden üyelerinin haberdar olacağını belirten Yıldırım, ''Kuracağımız alt birimlerle üyelerimize katkı sağlayacak çalışmalar yapacağız. Esnafın sorunlarını biliyoruz. Makam için değil hizmet için geliyoruz. Seçimden seçime ya da aidat zamanı üyesini hatırlayan olmayacağız. Oda üyelerine gerçek anlamda hizmet edecek'' diye konuştu.
ÜYELERDEN YILDIRIM'A İLGİ
Yaptıkları seçim çalışmasında esnaftan büyük ilgi gördüklerini belirten Yıldırım, ''Esnafımız bizleri yanında görmekten memnun oluyor. Yaptığımız çalışmalarda esnafımızdan gerçek anlamda ilgi gördük. Sohbet ettik. Onları dinledik. Bundan çok mutlu oldular. Seçimlerden sonra sürekli olarak esnafımızı ziyaret ederek her zaman yanlarında olacağız'' dedi.
Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2018, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner366