banner341

Çukur dizisindeki polis sahnesine büyük tepki

Çukur'un yeni kahramanı Emrah Amir'in tepki çeken sahnesi ise trafik polisini azarladığı anlar herkesi ayağa kaldırdı. Bu sahnenin kabul edilemez olduğu ifade edildi.

Çukur dizisindeki polis sahnesine büyük tepki ABONE OL

Samsunlu bir vatandaş Çukur dizisinin son bölümünde yer alan polis sahnesini BİMER'e şikayet ettiği öğrenildi. 

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde S.Y. isimli bir vatandaş yeting rekorlar kıran Çukur Dizisindeki Emrah Komiser sahnesini Başbakanlık İletişim Merkezi'ne (BİMER) şikayet etti. 

19 Mayıs gazetesinin haberine göre dizide Emrah Komiser karakterinin trafik polisini tehdit etmesine tepki gösteren S.Y. isimli vatandaş, "Diziyi hayretler içerisinde izledim. Akan trafikde makas atması, trafik polisini aşağılamasını ve kendisine yer seç diyerek tehdit etmesini gördüğümde çok sinirlendim. Bir senaryoda olsa kesinlikle kabul edilemez bir durum. Orada Türkiye Cumhuriyeti polis’i bulunmaktadır. Ayrıca görevli kişi figüran yada oyuncu olabilir ama üstündeki üniforma ve motosikleti polisimize aittir. Bu kabul edilemez bir durumdur. Yetkililer bu sahne için  yapımcı firma ve yayınlayan kanal hakkında en ağır ceza uygulamasını talep ediyorum" dedi.  

Trafik polisine yapılan muamele kızdırdı

Çukur'un yeni kahramanı Emrah Amir'in tepki çeken sahnesi ise trafik polisini azarladığı anlar oldu. Kullandığı araçla tehlikeli hareketler yapan ve makas atan Komiser Emrah'ı trafik polisi ceza yazmak için durdurdu. Ancak buna çok sinirlenen Emrah, harita açarak kendisini Kars Digor'a göndereceğini söyleyerek azarladı. Bu sahneler sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. Twitter'da Emrah Amir hashtag'i TT listesine girdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2018, 10:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abbas Yolcu
Abbas Yolcu - 3 yıl Önce

Samsunlu vatandaş kurgusu olan bir şeyi gitmiş sikayet etmiş . akıl tutulması yasar insan nasıl bir dünyada yaşıyorsa kıymetli vatandaşımız .. Bravo reklamın oldu sevin şimdi

SIRADAKİ HABER

banner4