banner341

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a müjdeler Verdi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 3 Mart Pazar günü Samsunlularla buluştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun'a müjde üstüne müjde verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a müjdeler Verdi ABONE OL

 Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 3 Mart Pazar günü Samsunlularla buluştu. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3 Mart Pazar günü (bugün) Samsun'a geldi.  

Coşkulu kalabalığa hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun'a müjde üstüne müjde verdi. Muhalefet aylardır sürdürdüğü liste tartışmasını daha yeni bitirdi. Ne seçim kazanmak gibi bir hedefleri ne de millete hizmet etmek gibi bir dertleri var. Rant kaynağı gibi gördükleri belediyeleri korumak amaçları. 
'MİLLETE TAHAMMÜLLERİ YOK, HAKARET EDİYORLAR

' Samsun'da CHP'nin adayı var mı? Cesaret kolay değil.. Niye yoklar… Samsunlunun kimlere hoş geldin diyeceğini biliyorlar. 3-5 mitingle, birkaç tv programıyla bu dönemi savuşturmak. Dert dinlemek onlar için büyük yük. Millete tahammülleri yok. Hakaret ediyorlar

.  'PARTİ BİNALARINDA EKİPÇİLİK KAVGASI YAPMAYI SİYASET SANIYORLAR' 
Parti binalarında sabah akşam ekipçilik kavgası yapmayı siyaset sanıyorlar. Köylerin, beldelerin, yaylaların yollarını zaten hiç bilmiyorlar

. 'OYUNUZU VERİRSENİZ HİZMET VAR DİYOR' 
Geçen gün Hatay Belediye Başkanı 'Oyunuzu verirseniz hizmet var' diyor. Hale bak ya… CHP’nin işte belediye başkanı… Bizde böyle belediye başkanı olsa bir dakika tutmam. CHP belediyeciliğini anlamak için ibretlik görüntü. Bu sırada bir grup teyzemiz belediyenin yapması gereken hizmeti kendilerinden talep ettiler. Bunun üzerine CHP’li onu diyor. Oy yoksa hizmet yok. Kafaya bak ya. Benim nur yüzlü teyzelerimi aşağılıyor. 
'AK PARTİ'YE OY VERİRSENİZ ELİNİZ KIRILSIN DİYE BEDDUA EDİYORLAR'

 CHP Genel Başkan Yardımcısı AK Parti'ye oy verirseniz eliniz kırılsın diyerek insanlarımıza beddua ediyor. Genel başkanları da bir önceki seçimde AK Parti’ye oy vermek günah diyordu. Bay Kemal sen ne zamandan beri sevapla günahı ayırdın. Bunların kendi çıkarları için çiğnemeyecekleri hiçbir kavram yok. Şimdi bölücü örgüte müzahir partinin militanlarını CHP listelerine sızdırmanın gayreti içindeler.  Cudi'de yıktık, Gabar’da yıktık, Kandil'de yıktık. Yıkacağız. Kahraman güvenlik güçlerimizin çok ince çalışılmış operasyonlarıyla tek bir sivile zarar vermeden operasyonları gerçekleştirdik.

CHP'NİN ASIL GÖREVİ BÖLÜCÜLERE ARACILIK YAPMAKTIR'

 Milli iradeye karşı kazılan bu tüneli CHP'nin rızası ile gerçekleştiriyorlar. Bölücü örgütün siyasi uzantılarının aday göstermediği illerde bu tünel aşikardır. Şu anki yönetim altında CHP'nin asli görevi bölücülere aracılık yapmaktır

.  'BİZİM İÇİN ANKETÇİLERİN DEĞİL, MİLLETİN SÖZÜ KIYMETLİDİR'

 Meydanlardaki bu sevdayı montaj, bindirilmiş kıta diyerek aşağılamaya çalışıyorlar. Buraya ''para için, kömür için, patates için geliyorlar'' diyorsunuz. Burada sadece aşk için gelenler var. Aşk, kişinin sevdiğinde yok olmasıdır. Ben milletimi seviyorum. Milletimle de yok olmaya çalışıyorum. Bizim için anketçilerin değil, milletin sözü kıymetlidir. Bu yolculuk aynı zamanda Kuva-i Milliye ruhudur.

  SAMSUN'A MİLLET BAHÇESİ MÜJDESİ  

Son 17 yılda Samsun'a 29 katrilyon yatırım yaptık. 4 bin 832 adet yeni derslik yaptık. İkinci devlet üniversitesini kazandırdık. Samsun'da eski stadın yerine bir millet bahçesi yapıyor. İnşallah bir köşesine de millet kıraathanesi inşa edeceğiz.  Sağlıkta 400 yataklı eğitim araştırma hastanesi ile 250'şer yataklı 16'sı hastane toplam 35 tesisi kazandırdık.

 PEŞ PEŞE MÜJDELER 
Samsun batı çevreyoluna dair kamulaştırma ihalesi yapılacak. Startını buradan veriyorum. 120 kilometre olan bölünmüş yola uzunluğunu 309 kilometreye çıkardık. Körpüleri, kavşakları ve bağlantı yollarını bu yıl bitiriyoruz. Samsun'un İç Anadolu ve Akdeniz Bölgesi'ne bağlantısı artık hızlı tren ile olacak. Havalimanızı modernize ettik. Üretimi yıllardır ülkemizde kısıtlı olan kenevirin tohumu Vezirköprü'lü vatandaşlarımızın gayretiyle bu yıla kadar getirildi. 166 dekar alanda kenevir tohumu için sözleşme imzalandı. 10 ton kenevir üretimi planlıyoruz. Artık kenevir gömleğini Türkiye'ye değil, tüm dünyaya ihraç edeceğiz. Bu işin pilot ili Samsun olacak. Samsun'un endüstri bölgesi olması için çalışmaları başlattık. Samsun'u yerli ve uluslararası yatırımcılar için önemli bir kent haline getireceğiz. 

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2019, 22:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4