Demir: Tügva Samsun online yaz okulu başlıyor

TÜGVA Samsun online yaz okulunun 6 Temmuz'da başlayacağını aktaran Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Samsun İl Temsilcisi Mustafa Demir,“Tügva'nın bu yıl ilk defa gerçekleştireceği online yaz okulu kayıtları başladı ”dedi.

Demir: Tügva Samsun online yaz okulu başlıyor

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Samsun İl Temsilcisi Mustafa Demir, “TÜGVA’nın bu yıl ilk defa gerçekleştireceği online yaz okuluna ilişkin yaptığı açıklamada, her yıl yaz aylarında gerçekleştirdikleri Yaz Okulu Projelerinin Covid-19 nedeniyle bu yıl online ortama taşıdık ”dedi.

‘HAYATINI KENDİLERİNE ÖRNEK ALABİLECEKLER’
Özveri ile çalışacaklarını hatırlatan Demir, ”Online Yaz Okulu programımızda çocuklarımız, Kur’an-ı Kerim’i güzel okuyacak, temel dini bilgiler ve hadis dersleri ile Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in (SAV) hayatını kendilerine örnek alabilecekler. Ayrıca, düzenlenecek bilgi yarışmalarında çocuklarımız hediyeler kazanacak ve birçok sürpriz ile karşılaşacaklar. TÜGVA Samsun Ortaokul Online Yaz Okulu’nda eğlenerek öğrenecekleri, sağlam dostluklar kurabilecekleri bir ortama sahip olacaklardır” ifadelerine yer verdi.

‘VELİLERE KAYIT KONUŞUNDA YARDIMCI OLACAĞIZ’
Samsun'da 6-24 Temmuz tarihleri arasında 3 hafta sürecek olan yaz okulunun zoom uygulaması üzerinden 15 kişilik gruplar halinde yapılacağını belirten Demir, “Ortaokul 4. sınıf mezunları, 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf ve 8. sınıf mezunları www.tugva.org adresinden 03622288482 nolu telefondan başvurabileceklerini ve kayıt olan herkese Kuran-ı Kerim hediye edileceğiz” diye konuştu.
Köksal ÖNER

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2020, 11:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344