Demirtaş: Titiz bir çalışma sürdürüyoruz

İlkadım halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu ve temizlik konusunda titiz olduklarını belirten; İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; ''Temizlik İlkadım'la başlar'' sloganıyla ilçenin temizliği için titiz bir çalışma sürdürüyoruz''dedi.

Demirtaş: Titiz bir çalışma sürdürüyoruz

Merkez ve kırsal mahallelerde hummalı bir çalışma sürdüren temizlik işleri ekipleri belirlenen program dahilinde ilçede çöp toplama, çöp konteynırlarının dezenfekte,ilaçlı sulu yıkama ve yabani otla mücadele edilmesi noktasında ilçeyi hizmetle kuşatıyor.İlçe genelinde bulunan mahallelerin tamamına önceden hazırlanan program doğrultusunda hizmet götüren İlkadım Belediyesi  Temizlik İşleri ekipleri ilçe halkının temizlik ve çevre konusundaki duyarlılığı sayesinde ortaya çıkabilecek olumsuzlukları çözüme kavuşturarak ilçe halkına gece gündüz hizmet veriyor.

''330 Personel 40 araçla hizmet veriyoruz''

Temizlik ekiplerinin 7/24 saat mesai kavramı gözetmeksizin çalıştıkları belirten Başkan Demirtaş; Bizim hedefimiz daha temiz bir İlkadım inşa etmek, ilçemizin güzel insanlarına en güzel hizmeti sunabilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Ekiplerimiz, ana arterler, meydanlar, parklar, okul çevrelerinde, tüm mahallelerde evsel atıkların toplamasından, cadde ve sokakların temiz tutulmasına, çöp konteynerlerının dezenfekte edilmesine kadar tüm çalışmalar herhangi bir aksaklığa yer verilmeden gerçekleştiriliyor. Ayrıca çöp konteynerlerı sık sık boşaltılıyor. Meydanlar, parklar, pazaryerleri ve ana arterler düzenli olarak yıkanıyor. Temizlik hizmetleri yerel yönetimlerin en önemli görevlerinden birisidir. Temiz, sağlıklı bir ilçe hedefiyle ekiplerimiz günün 24 saati çalışıyor. İlçemizin tüm mahallelerinde en temel görevlerimizden olan temizlik hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi için ekiplerimiz 330 personel ve 40 araçla görevini sürdürüyor" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344