banner341

DOSTDER'den Kamuoyu Açıklaması

Samsun’un önde gelen sivil toplum kuruluşlarından DOSTDER, 13 Nisan 2020’ye kadar faaliyetlerini durdurarak, merkezini kapalı tutacağını açıkladı.

ABONE OL

DOSTDER’in resmi web sitesinden yapılan açıklamada “Yönetim kurulumuz, salgın hastalık nedeniyle, devletimizin salgınla ilgili aldığı tedbirler doğrultusunda, derneğimizin 13 Nisan 2020 tarihine kadar kapalı tutulmasına karar vermiştir” denildi.  Açıklamada, “Halkımızın da tedbirlere uyulması noktasında gerekli hassasiyeti göstereceğine inanıyoruz” ifadesi de yer aldı. 

Açıklamanın tam metni şöyle;
Kamuoyuna Duyuru!

Ülkemizin ve dünyanın gündemini bir süredir meşgul etmekte olan küresel salgın sebebiyle, yönetim kurulumuz 13 Mart 2020 tarihli haftalık toplantısında; kamuya açık eğitim, seminer, konferans ve yoğun ve temas doğurabilecek program çalışmalarını iki hafta süreyle durdurma kararı almıştı.
Gelinen noktada yeniden değerlendirme yapan yönetim kurulumuz, “salgın hastalık nedeniyle, devletimizin salgınla ilgili aldığı tedbirler doğrultusunda” derneğimizin 13 Nisan 2020 tarihine kadar kapalı tutulmasına karar vermiştir. 

Halkımızın da tedbirlere uyulması noktasında gerekli hassasiyeti göstereceğine inanıyoruz. 
“Hiçbir virüs bizim tedbirlerimizden güçlü değildir”
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4